Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPod vagy egy Sony mp3 player?

IPod vagy egy Sony mp3 player?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? Ami nekem fontos: az akksi bírja minnél tovább, és a hangminőség.
2011. júl. 18. 10:57
 1/8 anonim válasza:

ha ipod akkor milyen?

egyebkent en mindenkepp az apple-re szavazok! :)

2011. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Sony NWZ-E435 lejátszóm, r*hadt sokáig bírja az akkumulátor! Nem tudom pontosan meddig, de 8 óránál biztos tovább. A hangminőségről nem tudok nyilatkozni, nem vagyok egy vájtfülű...
2011. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A shuffle-t és a nanót néztem, de ahogy olvastam az utóbbi akksijával nem nagyon vannak az emberek megelégedve, legalábbis ami az utolsó generációsokat illeti.
2011. júl. 18. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És melyik Sony-t?

Amúgy az összes Sony mp3 lejátszó jobb, mint az Apple, csak lehet nem érintőképernyős meg nincs rajta félbeharapott alma, és ez miatt az emberek nem ismerik annyira.


Meg Apple amúgy is egy fos a hangtechnikába, ez köztudott.

2011. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
:D Ezen jót nevettem.Az Apple az egyik legjobb zenelejátszó készülék gyártó, ezt illene tudni. Nekem nincs iPod-om, se semmilyen Apple termékem, de már próbáltam egy üzletben a hangzást, az iPod Classic sokkal szebben szól, mint bármelyik hangszóró itt az egész országban!
2011. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

F.szságot írsz.

Lehet nem szól szarul, azt elismerem, de hangtechnikába köztudott, hogy nincs otthon az Apple.

2011. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
iPod Touch 4
2011. júl. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, egyértelműen Sony! Az előző, kb. 3 éves walkman telómhoz kapott füles még mindig jobban szól mint a haverom iPhone 4-éhez kapott füles. Azóta is azt használom ha lehet. És én rengeteget hallgatok zenét, és fontos nekem a minőség is.
2011. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!