Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fényképezőgépet választ...

Melyik fényképezőgépet választanád ezek közül? (Link)

Figyelt kérdés

Esetleg indoklást is írnál, hogy miért?

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 18. 14:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, még 1 link lemaradt: [link]
2011. júl. 18. 14:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek mind kompakt gépek, ebben a kategóriában alapvetően elég hasonló tudásúak, pl. felbontás, ccd mérete, stb.


Egyik sem profi gép, de arra bőven jók, hogy pl. nyaraláskor fényképezz velük. Innentől kezdve inkább az ár az, ami döntő lehet szerintem.

2011. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az ára kb. ugyanaz lenne mindegyiknek. (Használtan venném.) Te melyiket választanád akkor?
2011. júl. 18. 23:13
 4/8 anonim ***** válasza:

A Sony-t, vagy a Panát, mivel azok a legerősebbek stúdió- és videótechnikában, és én ezek alapján döntenék szerintem.

Bár a Casio sem lehet rossz...


Nem tudom, neked melyik tetszik a legjobban? :)

2011. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, nehéz dönteni. Talán a casio tetszik külsőre a legjobban.
2011. júl. 18. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdés eldőlt :)
2011. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
öröm látni mikor így egyet értenek az emberek. ám én is panasonic-ot venném ha kellene válsztani, de tényleg mind1 kb.
2011. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A legucsot vedd meg az a legjob
2011. aug. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!