Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A LED TV-k elég kiforrottak...

A LED TV-k elég kiforrottak már? Nincs semmi olyan hibája ami gyakori lehet?

Figyelt kérdés
Láttam most elég olcsón , 60 cm-es full hd led Tv-t 60.000ft-ért. Orion, és szeretném megvenni.
2011. júl. 19. 19:32
 1/4 anonim válasza:
nekemd van led monitorom, és tv m is, eddig semmi baja, és nemis tudok gyakran előforduló hibákról
2011. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha minőségi terméket veszel , akkor biztos hogy nem lesz semmi problémája. Amugy is elég kicsi a led tv-k hiba lehetősége már csak az alkalmaazott technológiák miatt is!


Az oriont ugyan nem tartom egy világvezető biztos márkának, de odabent csücsül egy sikképcsöves már vagy 100 éves kocka tv és semmi baja az ég világon :)

2011. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A tapasztalataim szerint a LED-es tévék jó minőségű anyagokból, kiforrott technológiákat alkalmazva készülnek.


fontos, hogy a tévé a mai világban ne csak szép képet, hanem jó minőségű hangot is "produkáljon". Egyébb nyalánkságok is lehetnek bennük:

-kép a képben funkció

-monitor csatlakozás

-hdmi csati

-usb csati a külsö adattárolónak.... stb.


Ezek a plusszok mind dobnak az értékén, használhatóságán.



Orionról:


Régi időkben sok gondja volt vele az embernek, de az utóbbi 10 évben sikerült felzárkózniuk a többi gyártóhoz. Minőség terén sincsenek rossz helyzetben, garanciális szervíz-hálózatuk is megbízható.


Szerintem nyugodtan meg lehet vásárolni a terméküket. 60.000 Ft-ért szerintem megéri a tévé :-)


Szerintem erre a tipusra gondolsz :-)


Orion PIF 24 D/LED


Tulajdonságok:


Full-HD LED TV + monitor USB-vel

60 cm (24") képátló

DVB-T MPEG4 TV tuner (MAGYAR SZABVÁNYNAK MEGFELEL)

Felbontás: 1920 x 1080 pixel

Fényerő: 400 cd/m2

Válaszidő: 5 ms

3D fésűs szűrő, CTI/LTI

A2 + Nicam sztereó

Ultra Slim Design

Magyar OSD menü

HDMI, PC, SCART csatlakozás

USB 2.0 csatlakozó

USB-ről lejátszható formátumok: MKV, DivX, MP3, JPG

7 napos EPG (elektronikus műsorújság)

1000 oldalas Teletext memória



Ha ez, akkor nyugodtan vedd meg, ahogy elnézem, elég jó bolt lenne nekem is ( csak már van egy SAMSUNG-om)


:-)

2011. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Utolsó: Igen, ez az a TV!
2011. júl. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!