Xbox Elite vagy Slim?

Figyelt kérdés
Csipeltetni szeretném a gépet, és másolt játékokat szeretnék futtatni rajta. Melyik éri meg jobban, és miért?
2011. júl. 20. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Slimen drágább a Flash, viszont van rajta wifi, tehát multizni jobb rajta.
2011. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem akarok multizni, viszont jobban örülnék ha nem romlana el 2 hét után:D hallottam olyat hogy a slim olvasófeje a másol játékoktól hetek alatt feladja, ez igaz?
2011. júl. 20. 11:28
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Vegyél PC-t azt nem kell feltörni.
2011. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na ja, warezosok nem érdemelnek még konzolt sem.
2011. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hozzáállás kérdése, van aki nem olyan nagy játékos vagy esetleg durvább, hogy ennyi pénzt költsön játékokra, így is kaptak már az ilyen cégek elég pénzt azért, mert a fejlesztöik dolgoztak...
2011. júl. 20. 11:52
 6/14 anonim ***** válasza:
De azt is tudnod kell, hogy ezzel szinte egész Magyarországgal cseszel ki, mert a cégek figyelik, hogy mennyien töltögetik a játékokat, és ha látják, hogy itt már sok a warezoló, ide nem fogják elhozatni a játékukat, gondolván, hogy úgyis letöltik akkor minek... És ezzel nem kis számú játékossal cseszel ki.
2011. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ezt jól tudom, de azt nem tudják figyleni hogy kiről másolom le, (azaz nem mindegy, hogy cserélgetjük a gameket a haverommal, vagy van mindkettőnknek saját példánya?)
2011. júl. 20. 11:57
 8/14 anonim ***** válasza:
A flashelt konzolokat meg tudják számolni, és függetlenül attól, hogy letöltöd, vagy a haveréról másolod, a gépet törni kell.
2011. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

na mindegy valószínüleg úgyis fogok venni.

Ezektől függetlenül valaki tudna választ adni a kérdésemre bármilyen előítélet nélkül?

2011. júl. 21. 09:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem x-box Elitem van Jasper lapos 120gb. Én megvagyok vele elégedve, lehet hogy nem lakk fekete és wifi sincsen benne, meg kicsit kövérebb, de én szeretem. Szerintem Flasheltnek tök mind1 hogy milyet veszel, mert multizni nem lehet vele, egyszóval a wifi kilőve, a 250 gb os vinyót az életbe nem fogod kihasználni mentésekkel. A slim halkabb meg elméletileg megbízhatóbb (de jasper lapos is közelíti vagy azon a szinten van). Magyarul, ha warezolni akarsz akkor tök mind1 hogy melyiket veszed.

2011. júl. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!