Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Kinect 250GB vasarlas...

Xbox 360 Kinect 250GB vasarlas kulfoldrol? Segitseg

Figyelt kérdés

[link]

amerikaba tudtam utazni a munkam miatt a gyerekeimnek szeretnek megvenni egy ilyen xbox 360 ast azt szeretnem megtudni hogy otthon lehete hasznalani mert ugyebar amerikai toltos ehez milyen atalakito szukseges? meg hogy jo keszulek ez mert hallotam hogy nagyon felmelegszik?meg valaki probalta mar ezt a kinect jo mozgas?remelem megtudjatok nyitni az oldalt ! a valaszokat elore is koszonom


2011. júl. 21. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Bemész valamelyik dollar storeba és veszel egy ilyet hozzá:

[link]


Vagy amit linkeltem azt megrendeled. A töltő tudja a 240V-os hálózaton működést, jó lesz itt is.


[link]

2011. júl. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat varom a tovabbiakt!
2011. júl. 21. 01:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Megfelelő helyen(tehát nem polcon, hanem tiszta, üres helyen kell lennie az xBox-nak) akkor nehezen melegedik fel, plusz vigyázni kell arra, hogy ha állva van az xBox ne legyen megmozgatva, mert képes megkarcolni a lemezeket. A Kinect korrekt, de mivel sajnos nincs benne processzor, lassan küldi át a mozgásokat az xBox-ba így a játékban ha már mondjuk megmozgattad a kezed, ott kis idő eltéréssel fog csak eredményt teremteni a kézmozgás a játékban.
2011. júl. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne vegyél kint boxot, mert NTSC rendszerű és nem fogja vinni az európai PAL-os játékokat.

Itthon is lehet már szinte fillérekért venni, jobban jársz, ha itt veszed meg.

2011. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -Gamer- válasza:
Így van itt is van 70-80k-ért is [link]
2011. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszotokat akkor ha jol ertelmezem nem is olyan jo ez a kinect és innen se vihetek haza jatékokat ugye? mertmegfigyeltem itt olcsbbak a jatekok!
2011. júl. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!