Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék esti felvételt...

Hogyan tudnék esti felvételt készíteni Canon PowerShot A430-as gépemmel?

Figyelt kérdés
Ha valak ismeri a trükköt, vezessen el a megoldáshoz, mert csak bosszankodom és lemaradok egy rakás szépségről.
2011. júl. 21. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Rém egyszerű!

Van egy pici tenyérnyi állványom, arra rárakom, exponálni nem tudnék, mert bemozdul, ráteszem a 10 másodperces önkioldóra és nézelődök.

Ha nincs AF segédfény, vagy nem hatásos, nem tud fókuszálni, akkor kézi fókusszal kell megtenni, gyönyörű képek lesznek.

Ismerd meg, hogyan működnek szerkezeteid, ki tudsz "fogni" gyengéiken!

2011. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ezzel a válaszra semmire sem mentem. Az utcán nem tudok tenyérnyi állványt felállítani... Beállításra gondoltam, annak levezetésére.
2011. júl. 25. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem tudod ezeket a feltételeket megadva kérdezni, utálok feleslegesen írni, mert a válaszom hibátlan.

1. Kézi beállítás, záridő beállítás, majd a gép ad hozzá ISO-t és blendét, vagy az ISO-t is Te állítod be.

Ilyenkor nagy erősítéssel dolgozik az érzékelőt feldolgozó áramkör, nagyobb ISO-nál zajosabb a kép.

2. Vagy venned kell nagyobb fényerejű objektívvel rendelkező gépet, én mindig a vásárlásnál a nagyobb fényerejűt és a nagyobb látószögűt keresem az azonosnak látszók közül.

3. Canon gépekre van spec. program, keresd a CHDK.exe programot, sok további lehetőség nyílik meg, átmenetelileg felülírja a gép eredeti programját ez kikapcsolásig marad csak meg.

2011. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!