Hogy a francba kell ezt a tipusu fulhallgatot a fulbe helyezni?

Figyelt kérdés

Tudom..ez eleg fura kerdes, akik ezt most olvassak tuti, hogy hulyenek neznek, de nem tehetek rola, mar leszenvedtem a "marjat" az egbol. Egyszeruen nem tudom hogyan kell ezt a tiupusu fulhallgatot a fulbe helyezni!!!



[link]


[link]


2011. júl. 22. 23:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
hallod én nem nézlek hülyének. nekem volt ilyen de sosem boldogultam vele, szóval ráuntam és vettem egy normálisat. kb 2 napig próbálkoztam vele de nem jöttem rá, hogyan kell normálisan a fülembe tenni. bocs hogy nem tudtam érdemben írni, csak nem akartam, hogy egyedül érezd magad mert ezt a fülhallgatót nem nekünk találták ki :DD
2011. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
nyomd be addig, hogy csak a fém/műanyag része látszódjon ki, a gumi menjen be teljesen. Megszokod hamar.
2011. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát fogod és beledugod. Elveszed a füled szüzességét. :D

Ha fáj, akkor cseréld le kisebbre azt a bigyuszt rajta, jobb fajtákhoz adnak.

Eleinte fura volt nekem is, de az évek során megszoktam és megszerettem, nem hallom a zene mellé a buszt, vonatot annyira pl és a mellettem ülő sem hallgatja a metált. :D

De egyszer vettem egyet, amihez hiába volt több füllenytű, borzalmasan kényelmetlen volt.

Na de szóval fogod, és bedugod a kis lyukba, ahova az ujjadat is szoktad, ha piszkálod a füled. :D Ne a dobhártyáig persze, csak lazán a fülbemenetig. Adj neki 1 hetet kb, az alatt aránylag rájön az ember és megszokja, ha nem, akkor ne erőltesd.

2011. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha nem megy be akkor cseréld le kisebbre a gumit, nekem csak a legkisebb marad benne a fülembe és csak az is megy bele.

Menjen közbe a zene, ha hallod, hogy jól szól akkor jól benne van, és nem kell már többet kalapáccsal ütni :D


Amúgy agybadugósnak hívják ezt a fajtát.

2011. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Többféle méret létezik, lehet hogy nem a te méreted.


[link]

2011. júl. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hallod en gumival egyutt egyszeruen nem birom bedugni, allandoan kiugrik a fulembol!!! Most az elobb kiprobaltam ugy, hogy levettem rola a gumit, es ugy dugtam a fulembe, ugy nagy nehezen belement, neha esett csak ki a fulembol, de qurvara kenyelmetlennek talaltam!!!! Nem tudom hogy mi lesz, mert amugy egy komoly kis sony fulhallgato, de egyszeruen... ugy ahogy az elozo...irta ezt nem nekem talaltak ki!!!!

Majd megprobalok vele dulure jutni, adok neki meg egy hetet, ha az utan sem mukodik...akkor meg neki adom valakinek!

2011. júl. 23. 07:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Jah lehet hogy nem az en meretem, de az igazsag az, hogy en ezt a samsung nem is sony fulhallgatot egy Nexus 3G S Smartphone-hoz kaptam, marmint ahhoz jart, a toltovel egyutt.
2011. júl. 23. 07:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát az minden, csak nem minőségi, de attól még ugyanúgy bele kéne menni a füledbe.

Gumi nélkül ne is próbáld, úgy senkinek sem marad benne a fülébe és még szarul is szól.

Az összes gumival kipróbáltad? Legkisebbtől a legnagyobbig?

Valamit neked kell rosszul csinálni, mert minden embernek bele megy az ilyen a fülébe, max kényelmetlennek találja az elején.

2011. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem fér be, kényelmetlen, akkor hagyd a pícsába. Én is hagyományos fejhallgatóval járok, mert nem tudnám elviselni az agybadugóst. Ennél okosabbat nem tudnék javasolni :)
2011. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jah engem sem igazan erdekel mar...majd hasznalom gumi nelkul addig amig nem veszek egy masikat. Utana meg...hat azert nem dobom ki...majd odaadom valakinek.
2011. júl. 24. 05:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!