Xbox 360hoz honnan tudnék leszedni játékokat?

Figyelt kérdés
Veszek egy ki chipelt Xbox 360at viszon vanak játékok ami hz vanak magyar szinkronok pl forza moorsport ezeket mely oldalakrol tudom leszedni magyarul? Vagy ha át írok egy eredetit ak lejátsza az a flashelt Xbox?
2011. júl. 24. 02:22
 1/6 anonim válasza:
nem chipelik hanem flesselik a boxot. És torrentről vagy fizetős letöltős oldalakról le tudod szedni
2011. júl. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy játékot se tudok, amihez magyar szinkron lenne.

Forzához sincs.

2011. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán javaslom hogy eredetiről másolgass, de persze megoldható, de ha most ismerkedsz a dologgal, inkább szedj le torrent oldalakról játékot és azokat írd ki. Magyar szinkronról nem tudok, de feliratos van 1-2.(Gears of war 2, Fable II, Fable III stb.)
2011. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szinkronosnak sztem itt nem azok de ingyenes és sok seeder is van (www.kat.ph)
2011. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a viva pinata magyar teljesen (növéremnek van xboxa) de pl death space az magyar felirtaos a forza is. a magyart szinkront felirttal értetem.
2011. júl. 24. 23:25
 6/6 anonim válasza:
NCORE-t ajánlom.
2011. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!