Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik elektronikai cégek/márk...

Melyik elektronikai cégek/márkák szerintetek a legjobbak, és melyikek a leggagyibbak? (pl: apple, sonny, philips; alcor, wayteq, my audio. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan , h legjobb vagy legrosszabb márka. Mindegyik gyárt jobb és kevésbé jó termékeket. Pl Sonynak is van baromi jó 3D LED tv-je, de gyárt iszonyat gagyi kazettás magnót gyerekeknek.
2011. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Panasonic(legjobb fényképezőmárka)
2011. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pana, mint legjobb fenykepezomarka? Nikon, Canon meg stb akkor mi?


Amugy Apple-nek kb csak jo termekei vannak, de tularazott, Sony tobbsege is jo (tv, ps3, laptop, mp3, stb), de neki vannak szarabb termekei is, Samsung is jo tv-be meg telefonba, Panasonic tv-be, stb.

Rengeteg marka van, had ne soroljam fel az osszeset, raadasul irhattad volna, hogy mivel kapcsolatban? Mert telefon, fenykepezo, hangtechnika, stb, mindnek kulon ezer markaja van

2011. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs,azt nem írtam oda,hogy a Kompakt fényképezők kategóriájában tartom a legjobbnak a Panasonicot.Profi kategóriában persze inkább Nikon,vagy Canon.
2011. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


azzal viszont nem értek egyet, hogy gagyik a sony kazettás magnói. egy időben ezek voltak a legmodernebb hanglejátszó eszközök.(egy kis olvasnivaló erről: Morita Akio - Made in Japan) viszont azt hallottam, hogy már leállt a kazettások gyártásával.

14:40es mire érti hogy vannak gagyibb termékei? tényleg érdekelne, én eddig minden sonys termékkel amivel találkoztam teljesen meg voltam elégedve. (a SonyEricsson már más dolog, több ismerősöm mondta/mutatta is hogy tönkrement, meg egyes funkciók nem úgy mennek ahogy kellene, bár nálam mintha minden elektronikai kütyü a lehető legjobban viselkedne, amik voltak nekem 3 SonyEricsson(W)-n is csodálkoztam, hogy mennyi mindent túléltek (:esőbenkinnhagyás, rengeteg leesés...). aztán végül miattam váltak működésképtelenné. (alkatrészekre szedve, szétdarabolt nyák-kal már nyilván nem várhatom tőlük, hogy menjenek.) szóval a sony-s dolgokat én csak ajánlani tudom. :))

2011. júl. 26. 02:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Sonynál nem a HIFI deck -ekre (az van nekem is és jó) gondoltam hanem gyerekeknek szánt magnóra : [link] . Sonyt szeretem, de nem minden cucca jó, pont úgy mint a legtöbb gyárnak.
2011. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

02:15


Konkrét példát nem nagyon tudok mondani, de mindenből gyártanak olcsó termékeket, direkt a kevésbé pénzes embereknek, és az azért nem az igazi Sony minőség.

De amit nem adnak olcsón az azért jó.

SE mobilok meg régen jók voltak, a mai okostelefonjai viszont elég szarok

2011. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez a gyerekeknek szánt Sony magnó tényleg elég nevetségesen néz ki :D
2011. júl. 27. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Viszont amint megnézed a high-tech Sony cuccokat elfelejted a kazettás magnót.

Pl. belinkelem ezt a videót, aztán egy 3D-s 50"-es fullhd-s plazma tv játékszernek tűnik:

http://www.youtube.com/watch?v=IMbD3eG0RKY

2011. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem sony a legjobb meg apple...

de ez csag az én véleményem...

2011. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!