Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mejik régiót állítsam be a...

Mejik régiót állítsam be a Nintendo 3DS -emen?

Figyelt kérdés
1. kérdés: A 3DS -emen mejik rériót állítsam be ahhoz, hogy a Nintendo Video programmall le tudjak tölteni videót? Vagy még egyik régióban se lehet elérni ezt a szolgáltatást ? Pl a Mii Plaza -t, a Nintendo eShop -ot és a Chat programot Magyarországon nem lehet használni, annál Angliára állítom és úgy tudom használni. 2. kérdés: Magyarországon mikor lesz elérhetô a Mii Plaza , Nintendo eShop ? Mert most is tudom használni, de csak úgy, hogy Magyar orszáról átállítom másra a régiómat.
2011. júl. 26. 02:52
 1/3 anonim válasza:
0%
Google a barátod ;)
2011. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
untited kingdom,nekem ez van beállítva!ha magyarra állítod a régiót akkor biztos hogy nem fog működni a mii plaza!állísd untited kingdomra!
2011. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válasz: szerinted ha UK -ra állítva lehetne letölteni videót feltettem volna a kérdést? Amúgy, ha UK -ra állítom úgy tudom a Nintendo eShopot, a Mii Plaza -t és a Chat -et használni de le nem tudok tölteni videót ( - ez am az 1. kérdésem). A 2. kérdésre válasz? (hogy mikor lesznek ezek Magyar országon is?)
2011. júl. 26. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!