Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipod touch 4 lefagyott vagy...

Ipod touch 4 lefagyott vagy nem indul el?

Figyelt kérdés
IPod touch 4-et redsnow-al ( mert a greenpoison-al nem ment) jailbreakeltük és rátöltöttük a cydia nevű program-ot, de nem jelent meg az installous ikonja, ezért kikapcsoltuk, de nem kapcsolt ki és újraindítottam ( a menü gomb, és a kikapcsológomb egyszerre való lenyomásával ) és most nem indul el csak a bekapcsolásnál lévő alma látszik és nem csinál semmit. És az iTunes a gépen befagy. Mit csináljak? És nem hülye válaszokat kérek, mint pl. : "kuka xD" KÖSZI!
2011. júl. 26. 20:51
 1/2 anonim válasza:
kuka:D.áh nem,amúgy én is azzal jailbreakeltem ipod touch 3g-met,nekem sem volt ikon az instalous vagy cydianak,de amikor bele mentem és újrainditottam az ipodot akkor már volt ikon,de ha csak az alma jön be akkor nemtudom..vagy vársz amíg elindul vagy más gépen felteszed az itunest és újrahúzod.
2011. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! DFU módba raktam, aztán restoroltam és most jó :)

am szerinted az előfordulhat h azért nem tudom feltörni mert 4.3.5-ös ? van egy 64 gb-os is ( ez 8 gb ) és azt fel lehetett törni ( greenpoison-nal ) és 4.2.1-es, szerinted ha lebutítom 4.2.1-re akk menni fog? köszi!

2011. aug. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!