Érdemes az iPod Touch 3g (8gb) -t jailbreakelni?

Figyelt kérdés
Mert sokan azt mondják, hogy tönkremehet a készülék vagy túlságosan akad és hasonlók.
2011. júl. 29. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért ne volna az? Ha értesz hozza, (és nem egy nagy kunszt), akkor simán csináld meg. ha meglesz a cydia, hamar felrakod vele az installous-t, és szinte az összes alkalmazást ingyen letöltheted.... nameg aztán a cydia-ba vannak un. tweak-ek, amikkel személyre szabhatod a telódat. Remélem segítettem, ha érdekel komolyabban a jb menete, irj :P
2011. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az első vagyok, nem olvastam a masodik szöveget, megnyugtathatlak h semmi ilyent nem fogsz tapasztalni, ha mégis valami nem tetszik, nyomsz egy restore-t és minden a régi. Nekem jb-elt iphone 4-em van, soha nem volt gond a jb miatt, ugyhogy no para, és nyomassad a jb-t!!
2011. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet. Igen, érdekelne a dolog, hogy hogyan lehetne megcsinálni. Nemrég felmentem egy ilyen oldalra az iPodommal, (www.JailbreakMe.com)ugyanis elvileg ez az oldal azonnal jailbreakeli, de kiírta, hogy "Not supported on iPod Touch". Ilyenkor mi a teendő?
2011. júl. 29. 19:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát igen.. az első dolog ha jb-elni akarsz, beleméssz a settingsbe, majd general, info, és megnézed h mijen firmware van rajta, és akkor tudok segíteni.
2011. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a jb menete, írj nyugodtan az edipetres@gmail.com címre, most úgyis van egy kis szabadidőm... :P
2011. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem: 4.2.1
2011. aug. 2. 21:33
 7/13 anonim ***** válasza:

nah ok, kicsit utánanéztem, hogy biztosat mondjak:


először is greenpois0n-an lesz a törés.

erről az oldalról töltsd le [link]

itt lesz egy olyan h For iOS Firmware 4.2.1: és ezalatt az oprendszeredhez valót.


1. A letöltött fájlt futtassuk le (Windows Vista és 7 tulajok ezt rendszergazda módban tegyék meg: Jobb klikk a fájlon, Futtatás Rendszergazdaként. Ha nem megy, akkor a tulajdonságoknál állítsunk be Windows XP vagy korábbi kompatibilitási módot).

2. Az iDevice-ünket kikapcsolt állapotban csatlakoztassuk a gépünkhöz.

3. 3 másodpercig nyomjuk a HOME gombot.

4. 10 másodpercig nyomjuk le a HOME és a POWER gombot.

5. Eresszük el a POWER gombot, DE a HOME gombot nyomjuk tovább, amíg a Greenpois0n el nem indul.

6. A törés pár perc alatt végbemegy.


Windows-os felhasználóknak nem biztos, hogy elsőre sikerülni fog, ugyanis a Windows illesztőprogramot akar telepíteni az iDevice speciális csatlakozásához, amit meg kell várni, addig a greenpois0n nem látja az eszközt. Ha nem sikerült a JB, hagyjuk rajta az eszközt és ne nyúljunk hozzá kb. fél percig, majd csináljuk újra az egészet előröl.

----------


Ha mindennel megvagyunk, akkor az eszközön meg fog jelenni egy Loader nevű App, amiből telepíthetjük a Cydia-t. Ezt tegyük meg, és készen is vagyunk.

2011. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Nem vagyok Nagy szakértö, úgyhogy feltennék pár kérdést: Ha egyszer jailbreakelve lett az iPod akkor azt késöbb már le se lehet venni róla?

Ha a 4.2.1-et le akarom cserélni újabbra akkor majd ezt újra meg kell csinálni?

Az iTunessel jailbreak után se lesz semmi gondom ugye? Továbbra is tudok majd onnan programokat tölteni rá?

Az appokat honnan lehet majd letölteni? A gépröl vagy a készülékröl?

Hálás vagyok a segítségedért. Gettus

2011. aug. 9. 14:54
 9/13 A kérdező kommentje:
Tethered vagy untethered jailbreak?
2011. aug. 9. 22:14
 10/13 anonim ***** válasza:

nagyon szivesen, mikor én kezdtem nekem is olyan jól esett ha valaki segített :))

először is untethered, ami azt jelenti, hogy nem kell gépre dugd a telot az inditáshoz.

2. még nem nagyon érdemes újabbra cserélni, a 4.2.1 nagyon jó, viszont ha mégis megteszed akkor nézd meg h amire frissiteni akar az itunes arra vane, és milyen jb. a cydia automatikusan lementi neked az shsh-kat, ami azt jelenti h amilyen firmwarehoz lementette (jelen esetben a 4.2.1) azt bármikor vissza tudod rakni restore-val (előtte érdemes backupot csinálni) - tehát ujra kell csináljad a jbet frissiteskor

3. semmi gond nem lesz az itunes-al sem az appstoreval se

4. a gépről és a telóról is lehet appokat letölteni. mikor felment a cydia, alul ramessz a manage fulre, ott a sourcesre, majd edit, add és beírod h cydia.hackulo.us (persze ehhez net kell). egy picit varsz majd ha felrakta raméssz alul a search fülre és ha telón akarod telepíteni az appokat be1rod h installous, és telepíted, majd kitesz a springboardra egy szép ikont és ebbe az apppba tudod letölteni az appokat :))

ha itunessal akarod telepiteni akkor is fel kell rakd a hackulo repot, csak a keresőbe azt írod be h appsync és telepited az appsync for 4.0+ (persze mind a kettőt lehet) és ez engedélyezi h itunesal pakold fel az appokat a telóra. erről az oldalról tudod letölteni: www.apptrackr.org (ugyanezek az appok vannak az installousba is) majd a letöltött .ipa fájlokat megnyitod az itunes-al és telepítheted is. remélem semmit se hagytam ki és érthető voltam, ha valami nem világos kérdezz nyugodtam :P :))

2011. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!