Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Halo Reach magyar közösség?

Halo Reach magyar közösség?

Figyelt kérdés
Már jó ideje megvan a játék, nagy kedvenc, de eddig mindig csak magányos farkas voltam. Live-on sincsenek barátaim, hogyan kerülhetnék be egy magyar online közösségbe?
2011. júl. 31. 11:36
 1/4 anonim válasza:
Én nemrég vettem xboxot és vettem hozzá halo reachot is :D előbb kijátszom single be és megyek utána multizni :D
2011. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Első vagyok és hozzátenném pont azért vettem xboxot mert behozták Magyarországra a live-ot. Azért nincs magyar live közösség mert még új a live.
2011. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krecsmer válasza:
nemtudom hogyan lehet uj kérdést irni ezért itt kérdem meg hogy a halo reach xboxos játékban jun carakter meg e hal vagy sem nem tudok rájönni mert mindegyik noble tag meghal ugy hogy azt látjuk is de jun rol nem tudni semmit
2012. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A játék során nem hal meg, vagy legalábbis nincs róla jelenet. Viszont a Halo Reach a Halo 1 közvetlen előzménye (a Reach vége és a Halo 1 eleje között alig pár óra van), aminek a története alatt a Master Chief az utolsó élő Spartan katona. Úgyhogy igen, feltételezhető, hogy meghal. Valószínűleg a Noble 6-hoz hasonlóan hátramaradt, hogy a végsőkig harcoljon.
2012. júl. 13. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!