Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG plasma tv-m beépített 80GB...

LG plasma tv-m beépített 80GB vinyoját backup vinyora mentés előtt, sikerült leformáznom a tv saját menüjéből. Kérdésem, milyen programmal, illetve módszerrel tudom visszaszerezni az elveszett filmeket? Köszönet

Figyelt kérdés
Aki ismeri tudja, hogy nem nehéz ezt megtenni, persze az én figyelmetlenségem is kellett hozzá (alapesetben felismeri az USB-n ráakasztott másik hdd-t, de ezt nem tette meg, én meg nem figyeltem és a beépítettet jelöltem meg darálásra).
2008. márc. 3. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A formázás nem sikálja le az adatot a hdd-ről, csak nemláthatóvá teszi. Elvileg kiszerelve és egy számítógéphez csatlakoztatva az adatok visszanyerhetőek külső programmal az eredeti fájlrendszer ismeretében.

Az biztos, hogyha te megbontod a gépet, akkor ugrik a garancia, szóval elöbb a szervízzel kell értekezni.

Egy viszont biztos, ha írsz rá ebben az állapotban, akkor biztosan reszeltek a cuccodnak.

2008. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszereled és egy számítógéphez csatlakoztatod akkor a GetDataBack programmal érdemes próbálkozni, ha felismeri a winyó file rendszerét akkor vissza tudja állítani a formázás előtti állapotot, feltéve ha nem írtál rá vagyis vettél fel rá a formázás óta!
2008. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!