Lehet így net mind a két laptopon?

Figyelt kérdés
Szeretnék összekötni két laptopot úgy, hogy az egyikre csatlakozik csak net, kábelen keresztül. Nincs routerem (vagyis van csak tönkrement) ezért próbálom úgy összekötni a két gépet, h mindkettőn legyen net. Lehetséges?
2011. aug. 1. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyikbe bedugod az Ethernet kábelt és a másik hogy fog netet kapni? Ez a része nem tiszta.
2011. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez az amin én is gondolkodom még... nem lehet valahogy a két gép közti wifi kapcsolattal úgy trükközni, h ez megoldható legyen?
2011. aug. 1. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet a laptopból WiFi hotspotot csinálni, ha van mindkettőben WiFi.


[link]

2011. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagy nehezen végül is meglehet oldani ,de a router az elegáns megoldás erre
2011. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amelyikre csatlakozik a net, mindig be kell legyen kapcsolva ha a másikon is akarod használni a netet. Router 7 ezer. Vagy 5. Ócó.
2011. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem drága, csak most nem az én gépeimről van szó... barátnőm anyjának van a laptopján net. Barátnőm most kapott laptopot, de mivel mindketten akarnak netezni és csak egy gépen van net, így szeretném ezt megoldani. Úgyhogy ha valaki leírná nekem, h hogyan lehet ezt lépésről lépésre beállítani, akkor azt megköszönném...:)
2011. aug. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!