Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ilyen gép rendszerrel a star...

Pink07 kérdése:

Ilyen gép rendszerrel a star wars the force unleashed ultimate sith edition tökéletesen menni fog-e?

Figyelt kérdés

Ez a gépem adatai:

két magos intel p6000 proci


3gb drr3 ram


ati hd 5145 512 mb videókártya



az érdekelne, hogy mondjuk akadálytlanul tudnék játszani a említett játékon, nem fog megakadni, vagy lefagyni, ja és teljesben minden, részleteség, ilyesmi.


2011. aug. 3. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán menni fog, nekem max grafikán ment AMD 5400+. 2GB 800MHz, HD4850 512MB GDDR3 -mal.
2011. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, :)
2011. aug. 3. 13:00
 3/4 anonim válasza:

valahol hallottam ,hogy ha valaki éhes ne halat adj neki hanem tanítsd meg horgászni, nah most én is ezt teszem:

www.gepigeny.hu :) Itt minden játékhoz megtalálod ,hogy minimum milyen gép kell hozzá!

2011. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom, én is ott szoktam összehasonlítnai,de a transformesr játéknak is maxban simán mennie kellett volna, de még is akadozott.
2011. aug. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!