Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen digitális fényképezőt...

Milyen digitális fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés

Magamat fotóznám, meg a barátaimat. Néha ha megyek valahova,akkor azt.:D

képstabilizátor és tükörreflexet szeretnék bele,de kb olyan 35-40ezerig.


ui: ez mien fényképezőgép?

[link] (canonon belül)

[link]

[link]


és jó -e ? :) Tényleg ilyen szép képet csinál?

és mivel másabb mint ez? mert nekem ilyen van,csak nem vagyok vele megelégedve :


2011. aug. 3. 21:24
 1/6 A kérdező kommentje:
2011. aug. 3. 21:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Tükörreflexeset sztem nem kapsz ennyiért, de jó, megbízható kompaktgépet igen, ráadásul neked az bőven elég is lesz, azok fényében, amiket leírtál, hogy mikre akarnád használni.


A linkelt képeken szereplő gépek szerintem nem tükrösek, ahhoz túl kicsik (bár pontos típus hiányában nem veszek rá mérget), de aki ilyen "képekre" használja a fényképezőjét, annak nincs is szüksége komoly masinára...


A szépség, jó képminőség relatív. Függ a felbontástól (bár egy kép nem feltétlenül a csilliárd megapixel miatt lesz jó), az objektív minőségétől, stb. Egyeseknek az is már egyenlő a jósággal, ha látszik a képen az, amit lefotózott.


Mi a gondod a te saját fényképeződdel?

2011. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem csinál szép éles képet,sok módot hülyeségnek tartok benne, homályos sokszor..hmm... lefotózom magam, és nem úgy nézek ki a képen mint élőbe:o néha elcsúfít..vagy nem is tudom. és tükörben sem tudom magam pl fényképezni,mert sokszor homályos szintúgy. de nekem ez a gép megfelelő lenne,ami a csaj kezébe van. canon eos valamennyi lehet:S
2011. aug. 3. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Az éles kép titka a helyesen beállított fókusz :)

Ez történhet automatikusan, vagy manuálisan is, viszont ha túl közelről fotózod magad, makrózni kell, különben valóban életlen lesz a végeredmény.

Elcsúfít? Úgy érted, nagy lesz az orrod, meg ilyesmi? Az a nagylátószög miatt van, az ellen nem lehet mit tenni, max annyit, hogy messzebbről készíted a képet, nem az arcodba nyomva a gépet.

A Canon EOS-sorozat modelljei elég jók, de nem 35-40e-be kerülnek... nyugodtan tegyél hozzá még egy-két százezret, és megérkeztél a valós árukhoz.

2011. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hm értem....rendben :/ akkor valami mást?
2011. aug. 3. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elkámpicsorodni, ha te is ilyen pitsás, csücsörítő és pucsító önportrékat akarsz csinálni (ne haragudj, ezzel nem téged minősítelek, de az ilyen képeket így nevezik), ahhoz nincs szükséged negyedmilliós gépre, bőven elég hozzá egy pár10ezres modell, az is bőven elfogadható minőséget produkál. Kisebb kompatkgépek közül válogass, az ismert márkák (Canon, Nikon, Fujifilm, Samsung, stb), sok típussal vannak jelen a piacon.
2011. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!