Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3D TV NEM MINDEN (h.264) MKV...

MusTanG89 kérdése:

3D TV NEM MINDEN (h.264) MKV (HD) ISMER FEL?

Figyelt kérdés
Mi alapján lehetne megtudni,h azt a filmet nem fogja nekem lejátszani a 3DTV-m a 3D filmet? Miféle konvertálások létezhetnek,ha egy filmet átkonvertáltam mkv-ból mkv-ba és onnantól kezdve felismerte a tv-m. sztem ez egyre gyakoribb probléma lesz mindenki számára aki majd használni fog 3DTV-t.
2011. aug. 4. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy olcsóért vetted a tv-t, és nem ismer elég codecet, vagy pistike release-t töltöttél, a legelvarázsoltabb codec-kel tömörítve. A TV-d gyártójától megtudod miket támogat a tv-d, videoanalyzerrel (pl gspot de van ezer más) megtudod mivel kódolták a filmet.
2011. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát a 220e olcsónak számít.. avatart 3féle verzióba szedtem le s abból csak a 25gb-s működik, leszedtem teljes infot a filmről, s nemtudom,h mi lehet baj, hisz csak a méret különbözik .. tv-m szinte minden videó formátum típust ismer...
2011. aug. 4. 10:56
 3/3 A kérdező kommentje:
ha vki olvasná.. akkor a lényeg,h egy tv se képes 5.1-s tömörített mkv filmeket lejátszani, elv a media boxok képesek rá,de meg is van az áruk.. még teszteléseket csinálok, h mi s meik a jobb átalakítás,s ha van 100%-s megoldásom akkor itt közzé teszem, addig tudom ajánlani a format factoryt ez idő igényes,de 100-s a minőség és meg marad a 3d hatás.
2011. aug. 4. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!