Mi baja a psp-m-nek?

Figyelt kérdés

nem bírom bekapcsolni, feltolom a bekapcsoló gombot, világít a zöld egy kis ideig, utána semmi, felteszem töltőre, világít narancssárgán, semmi, eddig nem csinálta ezeket. /:

segítsen valaki!


2011. aug. 4. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb ugyanez az én PSP-m baja.

Hardveres gond lesz, talán alaplapot kell cserélni vagy csak javítani.

Akár 15k-ba is kerülhet, legjobb esetben viszont 5k.


konzolokszervize.hu

2011. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nekem már 3éve megvan a psp-m, és 1,5évesen kellett benne alaplapot cserélni, 20.000Ft volt.! a csere alaplap SONY, azt mondták, hogy bírnia kell legalább 3évet, de ( természetesen ) csak 1év garancia volt rá, ezért én nem szeretnék még egyszer fizetni!
2011. aug. 4. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kell cserélni, így látatlanba nem tudom megmondani.

De ha elviszed a konzolokszervizébe, ott megmondják mennyibe fog kerülni és mi is a baja, aztán eldöntheted, hogy megcsináltatod-e.


Amúgy alaplapcsere után neked frissítettek szoftvert?

Vagy bármi mást csináltak?

2011. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az akkori legfrissebb tört szoftvert tették rá!
2011. aug. 4. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Na az jó, én is mostanában fogom elvinni a szervizbe, és féltem nehogy "törhetetlenné" frissítsék.


Viszont megint csak azt tudom mondani, hogy vidd el szervizbe, lehet, hogy csak valami egyszerű baja van, viszont ha nem értesz hozzá akkor sehogy sem fogsz rájönni.

2011. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy az a baja, hogy PSP!
2011. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert a Nintendo az rohadt jó minőség.
2011. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!