Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop márkák? (Kérdésed túl...

Laptop márkák? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Melyik a strapabíróbb laptop? Most egy 4,5 éves Acer Aspire 5315-öm van, ami már kezdi kicsit feladni magát. Szeretnék váltani. Olyan szeretnék, ami sokáig bírja, nem lesz hűtő problémás..stb. És persze hely is van rajta bőven..:/

Válaszokat köszi előre is


2011. aug. 6. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Acer nagyon jó. vagy HP, Dell
2011. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én az acerrel kicsit befürödtem, szóval tartok tőle nagyon :/... Ez egy év után elkezdte kinyírni a saját töltőjét:/ Pedig nem volt ágyra rakva meg semmi.. Már a második töltőjénél járok, amiről a burkolatot 2-3 hónap alatt le is olvasztott szépen... Kegyetlen forró a levegője, de úgy vagyok vele, hogy erre én már nem költök, mert kicsit még szánnék bele és vehetnék is egy új laptopot, ami okosabb. Billentyűzetcseréje is volt már ez alatt a 4 év alatt... Most pedig még nem csak a hűtését kellene megcsináltatni hanem az akksiját is cserélni kellene :D.... Sok baja lett az idő múlásával. IGaz én se figyeltem oda és vittem időben, de ez már az én hüyleségem. Most magamra vethetek, hogy váltatom kell..:/
2011. aug. 6. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Sony VAIO, Apple. a Sony a legjobb a windows-osok kozul, az Apple meg az osszes kozul. nekem ez a 2 van, az Apple hatranya az hogy itthon rettento draga, de a tengerentulon viszont sokkal olcsobb szoval ha arra jarsz akkor ott vedd meg, vagy meg is rendelheted. de a Sony is rohadt jo, a hatranya az hogy nincs magyarorszagi szerviz
2011. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kint élnek Amerikában nagybátyámék :D Szóval az apple könnyű megoldás lenne, de nem tudom hogyan boldogulnék egy vad idegen rendszerrel:S A sony-n én is gondolkoztam már :D Csak az ára nem tetszik annak, amelyiket kinéztem. Persze kint ez is töredéke az itthoni árnak...:D De remélhetőleg jövőre megyek ki és addig elhúzom a vásárlást. Csak legyen addigra elég pénz ahoz hogy beújítsak :)
2011. aug. 6. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért melegszik mert minden laptopot szét kell néha szedni és a hűtőtől kiganézni a sok port. Én 1-2 havonta csinálom, mégis olyan mintha egy szivacsot szednék ki, pedig az csak a por. Nekem az Apple túl bonyolult, páromnak olyan van, ki nem állhatom. Sony nem a laptopokról híres, viszont a Dell-ekről jókat hallani, ill ha figyelsz, az amerikai filmek nagy részében a gépek ill laptopok mind Dell.
2011. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, a dell is jo. de a VAIO is ugyanolyan elterjedt es jo. amugy nem szabad szetszedni a gepet, ha meg garancias, mert akkor az eluszott.
2011. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek már rég lejárt a garija :D Azzal én is tisztában vagyok, hogy amíg garis, addig nem ajánlott szétszedni, de ennek 1 év után jöttek elő a problémái és addigra meg már régen nem volt garanciás :/... Szóval megszívtam vele rendesen :S :D
2011. aug. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!