Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tölthetek zenét az...

Hogyan tölthetek zenét az iPod shuffle-re? Az iTunes-on keresztül, vagy hogy? Aki tuda, lépésről lépésre, érthetően, magyarul írja már meg, mert annyira hülye vagyok az ilyenekhez, hogy az már nekem fáj:D sos!

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 21:56
 1/1 anonim válasza:

Nos, nekem iPod Classicom és iPhonem van, de szerintem a shuffle is ugyanazon az elven működik.

Le kell tölteni az iTunest, anélkül sajnos nem fog működni a dolog. :]

Ha letöltötted, elindítod a programot.

Nyomsz egy Ctrl+O, kiválasztod a zenefájljaidat, amiket hallgatni akarsz. Bal oldalon a Music fülre rákattintva fogod látni, hogy eddig miket tettél be a listába.

Ha ezzel megvagy, akkor csatlakoztatod a shufflet a géphez.

Bal oldalon a 'Devices' felírat alatt meg fog jelenni, hogy "...'s iPod" oda kattints rá. Látni fogod, hogy ott vannak a paraméterek az iPododról és a jobb alsó sarokban van, hogy Sync. Arra kattints rá, s beszinkronizálja a zenéket a shufflere.

Ha lejátszólistát akarsz készíteni, akkor bal oldalon lent rákattintasz a + jelzésre, nevet adsz neki és a bal fent a Music feliratra rámész. Onnan, amelyik dalt szeretnéd azt simán ráhúzod az előbb elnevezett zenelistádra és elengeded. Ha megnézed a zenelistádat ott fog rajta lenni a szám, majd egy újabb Sync és nem is kell a shufflen problémázni ezzel.


Remélem érthető volt, ha nem akkor írj, segítek. :]

2011. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!