Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Játszik valaki Final Fantasy-t...

Játszik valaki Final Fantasy-t? Ki az a Jenova?

Figyelt kérdés
Nem rég ajánlották a játékot, da Final Fantasy-t, de nem nagyon értem a történetet. Ki az egyáltalán az a Jenova? És mégis mi a történet lényege? Nincs magyarul egy oldal, ahol többet lehetnek megtalálni a szereplőkről és a történetről?
2011. aug. 7. 03:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, de azért egy kicsit reméltem, hogy valaki magyarul is leírja. Nem arról van szó, hogy nem tudok angolul, de magyarul mégis csak pontosabb lenne, mint az én saját fordításom.
2011. aug. 7. 12:51
 3/3 anonim válasza:
Jenova az az pucér-kék-akváriumi-élien-avril-lavigne hibrid akit Seph az anyujának hisz, és aki megrohamozta a bolygót. Végülis ha a Crisis Coretól kezded, csak megérted a lényeget! :DDDD
2011. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!