Van egy kis problémám! A gépem nagyon belassult. Hogyan lehetne olyan gyors mint amikor megvettem?

Figyelt kérdés
Bevallom nem igazán értek az ilyen dolgokhoz úgyhogy olyan válaszokat várok amiket biztos megértek. Előre is köszi!
2011. aug. 8. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Keresel valakit aki megcsinálja neked.

Eddig érthető volt?

2011. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert eddig nem ezt csináltam ám!Képzeld nem vagyok debil mint te!:D:D
2011. aug. 8. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ilyenkor egy teljes win reinstall segít, formázni a partíciót, telepítés után pedig csak az igazán fontos, valóban használt programokat kell feltelepíteni.
2011. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bezony, újratelepítés kell.
2011. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Márkus István Gábor válasza:
Szerintem töltsél le egy programot a netről,advanced 4 a program,magyar nyelvű. tuningolásra kattints és megkérdezi bekapcsolod a tuningot vagy ki. Kapcsold be és okvetlen készíts ezzel a programmal mély vizsgálatot igaz kicsit lassú de megéri.Ha talál hibát ki írja mennyi a hiba, és kattints a javításra.Amióta ezt a programot használom azóta gyorsabban töltődik be a gépem. Vagy ami játékok vagy programok vannak a gépeden,mindet másold át egy pendrájvra és telepítsed újra a Windowst.
2011. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnézem ezt a programot nagyon hasznosnak tűnik:D

Utolsó: nagyon ismerős a neve csak nem a PTE-n tanít?

2011. aug. 18. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!