Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valakinek Lomo Colorsplash-e?

Van valakinek Lomo Colorsplash-e?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egyet, mert nagyon tetszett a képek stílusa, amiket csinál. Sajnos nem igazán tudom még, hogy hogy kell kezelni, egyenlőre csak addig jutok, hogy tudom váltogatni a vaku színeket, és el tudom sütni a képet. Még nem tudom, milyenek lettek, de gondolom egyenlőre nem a legprofibbak. Esetleg tudnátok tippeket adni, hogy nektek hogy sikerülnek jóra a képek?

Üdv


2011. aug. 8. 19:13
 1/1 anonim válasza:
lomo géppel nem a profizmus a lényeg... ha te lomosnak gondolod akkor az lomos lesz! egyébként nkem is van de és speciel a Holgát jobban bírom :D
2011. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!