Minden xD kérdése:

Milyen szabadon fogható csaktornák vannak a digi tv-nél és ha vannak azokat hogyan állítsam be? Bővebben lent! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Van parabolám , beltérim csak kártyám nincs és a parabolát is beállítottam dél felé mert arra kell. Régen be volt nekünk kötve csak már olyan régen kikötötték hogy most elővettem az egészet és már nem is tudom hogyan kell beállítani a szabadon fogható csatornákat.És kezelési útmutatóm nincs!
2011. aug. 11. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A "beállítottam dél felé" elég tág fogalom. Ha nincs beállítva pontosan, semmit nem fogsz vele venni (milliméterek is számítanak). Szólj egy szerelőnek, pár ezer forintért beállítja a Thor/Intelsat holdakra. (Bár én inkább az Astrát ajánlanám, ott több a szabadon fogható adó.)

Ha minden áron a Digi csatornái érdekelnek, itt egy link (a világos sárgák a szabadon foghatók):

[link]

Ezek pedig az Astra 19,2E adói:

[link]

2011. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!! majd eldöntöm mit csinálok!!!!! mégegyszer köszi!
2011. aug. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!