Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik érné meg jobban, xbox 360?

Melyik érné meg jobban, xbox 360?

Figyelt kérdés

xbox 360 elite:

fekete,4GB(bövithető),1hónapos ingyenes gold tagság, 0játék, 1kontroller,új, van benne wifi


xbox 360 premium:

fehér,20GB,7db játék,2 kontroller,használt(csak kicsit),nem jár hozzá ingyenes gold tagság de 8900ft-ért lehet venni 1évre, nem tudom hogy van-e benne wifi(ha tudod, légyszi írd meg :) )


én nekem személy szerint jobban tettszik a fehér(premium), de azért jobb lenne kapni egy sajátot egy Újat.. a használt az 15ezer ft-al olcsóbb és jár hozzá 7eredeti játék.

szerintetek melyik érné meg jobban?


köszi előre is a normális válaszokat! (:


2011. aug. 11. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első az nem elite, hanem Slim 4GB.

A másodikban nincs wifi.

Egyébként 15 ezerrel olcsóbban, 2 kontrollerrel, 7 játékkal jobban megéri a második, ha eddig nem volt semmi baja.

2011. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első Slim Arcade.


Mennyit szánnál rá, tervezed-e kinect vásrlását, melyik mennyibe kerül? Így jobban tudnánk válaszolni.

2011. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ja igen tényleg slim, bocsi! :D

nem kinect-et nem szeretnék, de amugy az csak a slimmel fut?

2011. aug. 11. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, de ha Slim-ed van, akkor azon van kinect-csatlakozó, ezáltal nem kell bedugnod a 220-ba.
2011. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!