Miért van az, hogy a PSP játékai szebbek mint bármely okostelefoné, holott az okostelefonok teljesítménye sokkal nagyobb?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülyeség,de én nem értem :€
2011. aug. 14. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
azért mert a psp játékgép, az okostelefon meg telefon
2011. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a PSP-nek egy darab processzora van, ami az ÖSSZES készülékben ugyan az. Ezért nagyon könnyű rá programot írni.


a telefonok esetében mindenféle processzor előfordul, egyik gyengébb, mint a másik. Ezért a játék írója vesz egy gyenge modelt, és arra optimalizálja a játékot, mert így valószínűleg az összes többin is futni fog.

2011. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a PSP be 333 Mhz processzor; 64MB RAM van, míg az okostelefonok 600Mhz-nél és 256 RAM-ál kezdődnek.
2011. aug. 14. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Optimalizálással mindent meg lehet oldani.

Ha jól tudom PS3-ba is csak 256 vagy 512 mega ram van, és mégis milyen játékok vannak rá.

Meg PSP-t direkt erre találták ki, csak ez megy rajta, oprendszert is direkt úgy alakítják ki.

2011. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!