Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehuztam netrol egy jatekot a...

Lehuztam netrol egy jatekot a Star Wars Jedi Kinght 2jedi outcast-ot es telepitem meg minden de amikor elakarom inditani ezt irja ki : GLW_StartOpenGL () - could not load OpenGL subsystem mit csinaljak?

Figyelt kérdés
de magyarazzatok man el hogy hogy kell mit csinaljak pontrol pontra koszi fontos lenne :)
2011. aug. 16. 14:33
 1/5 anonim válasza:
milyen géped van?
2011. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Compaq gep 2002 es verzio


256 MB ram 64 MB grafikus kartya meg minden kene neki futni minden rendszerkovetelmeny megfelel sot 2 szer olyan eros a gepem mint a konfing kell hozza segitenel valamit kell allitani vagy mi nezzel man nekem utana leci koszi :)

2011. aug. 16. 15:11
 3/5 anonim válasza:

Gondolom nem az van, hogy régen futott, most meg már nem. Frissíteni kéne a videokártya driverét, az valószínűleg megoldja. Sajnos nem nagyon tudom az ilyen (gondolom) integrált kártyákkal mi a teendő. Ha esetleg tudod, hogy AMD vagy NVIDIA, akkor (viszonylag) egyszerű.

[link] - "Automatically Detect and Install" ezt töltsd le, ha amd

[link] - Ez elvileg felismeri az NVIDIA kártyákat. Ha tudod pontosan a típusát, itt letöltheted hozzá a drivert: [link]

Ha ez az út nem járható, derítsd ki a pontos nevét/típusát stb. Vezérlőpult -> Rendszer -> (valahol) Eszközkezelő, ott le van írva minden, ami a gépben van. Keresd meg a videokártyát, és keress rá googlen, hogy "(kártya típusa) driver", és töltsd le. Azért ne valami vírust tölts le...

2011. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi mergprobalom :)
2011. aug. 16. 19:57
 5/5 anonim válasza:
Esetleg próbáld meg Safe Mode-ban elindítani, a régebbi játékoknál van hozzá parancsikon. Több ötletem nincs...
2011. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!