Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 játékot, ha letöltök...

PS3 játékot, ha letöltök internetről, és kiírom Blu-ray lemezre, akkor azt fel tudom telepíteni, és tudok vele normálisan játszani a PS3-on?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Fel kell másolni a PS3 HDD-jére egy külső HDD-ről, és akkor a multin kívül tudsz vele játszani.

Feltéve, ha az FW 3.55 vagy alatta van.

2011. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amúgy meg 2. még mindog olcsóbb, ha veszek egy blue ray írót, minthogy mindig megveszem a játékot! -.- tanulj meg számolni ...
2011. aug. 22. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy köszönömmel is beérte volna :D
2011. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Srác azt hitte dvd íróval majd tömegesen gyártja a blue ray lemezeket és most kitörölte a hszket hogy ne égjen a pofája :D
2011. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elmondom, h nem én töröltem ki, hnem a honlap készítői...köszönöm... :P
2011. aug. 22. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Te meg tanuld meg értékelni mások munkáját.

Köcsög.

2011. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na igen lopkodni tudd , meg szövegelni látszik mekkora mocskos otthon ülő korpás bajszú kis gyerek aki arra vár hogy tolja a legújabb játékot szánalom
2011. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ráadásúl az elsőnek még véletlenül se köszönted meg azt hogy informált ejha látszik hogy egy kis köjökkel állunk szembe aki minden honnan várja az infót csíp még a pisi ?
2011. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!