Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Flash lemez gyártása scph-7700...

Flash lemez gyártása scph-77004 ps2 vékony géphez?

Figyelt kérdés
Az a cél hogy az írott játékokat vigye!
2011. aug. 16. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ps-t kell flashelni nem a lemezt vagy a memória kártyát szoftolod és akkor patchalni kell a kiírt játék iso file-t természetesen kiírás előtt .
2011. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan lemezt szeretnék amit beteszek a ps2-be és útána megy az írott játék is!
2011. aug. 28. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
csak ismételni tudom magamat ilyen nincs , a soft módnak van egy lemeze de az arra van hogy a kártyát ki szoftold , de ehhez kell pluszba egy már feltört ps2 hogy tudj egy softmodos kártyát csinálni . Ilyen mondom hogy lemezzel meghackeled a ps2 -d nem létezik ezért nincs is rá válasz .
2011. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez érdekelne tudsz többet mondani erről a kártyáról!?
2011. aug. 29. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Free mc boot 1.8 b a software neve és a legújabb verziója .

Kikell írni lemezre egy programot ez egy file kezelőt tartalmaz berakod a lemezt elindítod és ugyan olyan kb mint egy total commanderazzal a különbséggel azért hogy fileokat nem tudsz mozgatni ,de ez nem is kell . Rendesen leírják amúgy oldalon hogyan kell csinálni a dolgokat semmi informatikai tudás nem kell hozzá úgy írta meg egy srác magyarúl hogy Maris néni is értse . Szóval van ez a file kezelő lemez amit kiírsz meg kell egy pendrive arra meg a programot rakod rá (a free mc boot programot ) továbbá kell hozzá egy csippelt ps2 . Berakod a lemezt meg a programot tartalmazó pendriveot plusz a memória kártyád a chippelt psbe . elindul a lemez és akkor lehet látni különböző "particiókat " ez alatt értem a pendrive , winchester . Szóval ezeket látod . A pendriveot megkell nyitni (mass drive vagy valami ilyesmi a neve a mass szócska tuti a második fele nem emlékszem már hogy mi vagy van -e de tök mindegy csak ezaz egy mass van szóval felismerhető )A pendriveon belül megnyitod a freemcboot programot két fajta install van van aki az elsőt használja az a sima instal van aki a másodikat multi install (sorba lesznek egymás mellett felhozva a lehetőségek )tetszés szerint kiváltasztod 3,5 mega szabad helynek kell lennie (biztonság kedvéért legyen 4 mega . Gyorsan feltelepíti és rákell kattintani a launch menüre az is ugyanott van ahol az instal szóval látni fogod egyből . Újra fog indulni a gép valszeg bevallom nekem ez a rész nem a forgató könyv szerint ment mert nekem azt írta ki hibás a program , valami nem stimmelt azon a gépen amin csináltam ,de lényegtelen is így megvolt . Mostmár a chippelt ps2 re nincs szükség (azért amíg biztos hogy jó a kártya legyen nálad a chippelt is )a softmodolt kártyád bele kell raknod a saját gépedbe és itt van a trükkös rész , mert ezt sehol se írják nem értettük hogy miért nem jön be a bővítet menü mert a szoft mód miatt a ps2 nek több menüje lesz nem csak 2 mint alapból hanem nagyon sok , mert most már írott lemeztől kezdve divxet mindent visz . Az a lényeg kell egy lemez amit nem olvas be alapból (azért ez legyen írott ps2 lemez mert ez a biztos ). Van hogy alapból beadja az indító képernyőjét a soft modnak ilyenkor csak megkell várni míg érzékeli a lemezt (jobb alsó sarokba írja detecting és ha kész akkor kiírja ps2 lemez )és azután a launchra rákattintasz és megy a játék . Van hogy alapból csak a bővített menüvel jön be a ps2 akkor az esr menüre rá kell kattintani és ugyanaz onnantól mint az első esett . Van hogy bekapcsolod a pst bent a lemez és cask annyit ír jki hogy free mcboot és nem csinál semmit . Ilyenkor ne kikapcsold a gépet hanem nyisd ki a lemez meghajtót pár másodpercen belül behozza a menüt és onnantól a 2. eset lép érvénybe .



Bonyolultnak hangozhat esetleg nem tudom annak hangzik-e ,de egyáltalán nem ezek olyan dolgok amiket észre veszel éls kikell ismerni . Ez a véletlenszerű indítás dolog amúgy lehet nálad nem fog jelentkezni én eleve egy elég strapára ment ps2 -t használok mert használtan vettem és hát nem volt olyan jó állapotba ,de egy 10 est megért eredetit viszi rendesen ami játékok meg fők azok meg megvannak nekem mind ,de jó dolog a freemcboot ha soakt akarsz másoltan játszani . Ja még egy nagyon fontos dolog ezt tuti fogják írni a free mcbot oldalán nem jó akármilyen kiírt játék . Van egy program ESR előkészítő a neve tuti fent van az oldalon is . Ha torrenten megnézed a játékok ISO kiterjesztéső kép fileba írod ki ,de softmódnak nem elég ennyi , meg kell patchelni ezzel az ESR előkészítő programmal és csak utána írd ki máskülönben nem megy vele a játék továbbá írásra én ajánlom alchohol 120 at azonbelül a képfile írása menüpont és ott kiválaszthadott hogy ps2 lemez és leglassabban írd ki mert nagyon hisztis a ps2 . Én nekem volt hogy nem engedte 4x esen írni ezt azt a játékot és azok elég gagyin mentek . Mondjuk ezt chippelt ps2 k nél is írják szóval gondolom ebből adódóan hisztiznek a softmodos ps2 -k is

2011. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy valami írj itt figyelek általába ha nem írok írj mégegyszer ide ,nehogy pont ne vegyem észre
2011. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!