Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg 1 Sennheiser HD448-as fejhallgatóm van [link] amivel teljesen meg vagyok elégedve, kivéve 1 problémát: a mellettem lévők számára olyan mintha halkan szólna a rádió, magyarul mások elég erősen hallják körülöttem a zenét.

Egy olyan fejhallgatót szeretnék, ami hasonlóan jól szól de kevésbé hallatszik mások számára. Egyáltalán van ilyen fejhallgató?! (lehetőleg olyanok írjanak akik használtak ilyen fülest vagy hozzáértők, köszi)


2011. aug. 16. 21:17
 1/3 Orika333 válasza:
Én vagy skull candy-t vagy sony ajánlanék
2011. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha tudnál típusszámot is mondani az általad említett márkákból, az jó lenne...
2011. aug. 17. 22:12
 3/3 anonim válasza:
árkategóriafüggő. pl 20.000Ft. a Steelseries Syberia V2. oké hogy játékosoknak van kitalálva, meg ilyenek, de villamoson meg bárhol hallgattam vele zenét senki nem szólt, nézett furán meg ilyenek. szerintem ez ideális, és kitartó, hangzásilag is jó.
2011. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!