Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A dvd író lassan ír, a buffer...

A dvd író lassan ír, a buffer össze-vissza ugrál, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nekem egy acer aspire 3050-es notebook-om van, olyan problémám van, hogy ha nero-val írok a 30 perces írásból egy órás lesz, a buffer össze-vissza ugrál. Az imgburn programmal írtam xbox 360 játékot, a szokásos 45 perc helyett 2 óráig írta, az xbox felismerte, de elindítani nem tudta.

Mi baja van az írómnak? Azt olvastam, hogy nem az íróval van baj, hanem mással. Hogy lehet megoldani?

Előre is köszönöm.


2011. aug. 21. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
az íróval lesz a baj. 1-2 év után, normális használat mellett meghalnak a laptop dvd írók, főleg, ha írnak is velük. sajnos a por ráég a lencsére, és így már egyre kevésbé pontos a lézer. vegyél bele egy dvd írót 4-5000 forintért, és megint le van a gond 2 évre.
2011. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!