Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Letöltöttem az Adobe photoshop...

Letöltöttem az Adobe photoshop cs4-et. Hogyan kell használni? : )

Figyelt kérdés

Pl: a szemem a képen kijelöltem, de a színét nem tudom állítani.

Előre is köszi:)


2011. aug. 23. 12:25
 1/6 anonim válasza:
más program van amiben hajszínt szemszínt stb-t lehet változtatni bocs az offért:)
2011. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kijelölöd, amit át akarsz színezni. Új réteget kell létrehozni, amit kitöltesz xy színnel, és lent katt arra a színes rétegre, és fentebb van a rétegek felett, hogy Normal, s ott addig állítgatod, ameddig nem lesz átlátszó az a réteg, s azzal váltja a színt is, mert nevet nemtok mondani most. :D Rég ps-eztem.

Amúgy itt sok tutorial van:

[link]

2011. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :DDD
2011. aug. 23. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:

A Photoshop professzionális képszerkesztő program, amit grafikusok, vágók, DTP-operátorok használnak. Ha neked csak ilyen apróságokra van szükséged, szerintem próbálkozz valami kisebb tudású, egyszerűbben használható, ingyenes programmal, többre mész azzal.

Nem csesztetni akarlak, de ha tényleg csak szórakozni akarsz a fotókkal, és nem komolyan dolgozni, akkor szükségtelen PS-t használnod, az ilyesmit más progik is tudják.


Amúgy kijelölöd a szemedet, majd csinálsz egy új réteget, azt kitöltöd azzal a színnel, amit akarsz, majd a blending mode-ot colorra, multiply-ra, esetleg overlay-re állítod.

Vagy kijelölöd a szemedet, aztán effektet raksz rá, azon belül is color balance-ot, ilyenkor nem kell új réteget létrehozni, de a blending mode-ot az effektrétegen is át kell állítani.


Ha ebből bármit is értettél, akkor a kommentem elejét vedd tárgytalannak, ha teljes homály, amit írtam, keress egy egyszerűbb programot, jobban jársz :)

2011. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek a felét leírtam énis, csak nem írtam, hogy mire tegye, de gondolom megtalálta, ha megköszönte a kérdező. Az ilyen válaszokat úgy utálom, h nem tud olvasni az illető.
2011. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tartalmilag valóban hasonlót írtunk mind2en, de én kissé részletesebb voltam, azt hiszem :)
2011. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!