Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tegnap (2011. 08.23. ) láttam...

Tegnap (2011. 08.23. ) láttam a disney chanellen a varázslók a wawrly helyről. Valaki esetleg h hanyadik évad hanyadik rész? Vagy h mi a címe? Vagy mi volt a fiúnak a neve benne? A többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy részt amiben alex-nek lett egy új barátja. egy ilyen külföldi barátja lett aki imád festeni és le is akarta festeni alexet egy csivava testtel ahogyan varja az amerikai zászlót. szóval ez a rész nagyon megetszett. nem tudja valaki h hanyadik évad hanyadik része? vagy aki esetleg látta, tegnap az nem tudja a címét? emlékszem, hogy úgy kezdödött, hogy a fiú oda megy alexhez és azt mondja. ez nem a te ecseted? mire alex: óó nem nekem nincs ilyenem, nem az enyém.
2011. aug. 24. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
port.hu ott pedig a tv műsor kiválasztod a tegnapi napot és csatornát és megnézed
2011. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint ezzel azt tudod megnézni, hogy hanyadik évad és melyik rész
2011. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak annyit tudok, hogy Mason-nek hívják
2011. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:) de a port.hu-n hogy tudom megnézni? mert rámentem arra, hogy tv. ott kiválasztottam h disney channel. kedd 23. aztán pedig meg is találtam azt h varázslók a wawerly helyről. rákatintottam de csak azt adta h ki 3 varázslóról szól meg h operatőr,vágó. nem láttam olyat h pl. 3.évad 24.rész :S
2011. aug. 24. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Jetix.Try.Hu

itt akár vissza is nézheted online vagy letöltheted :)

2011. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!