Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van-e mód arra, hogy a UPC...

Van-e mód arra, hogy a UPC mediabox-ról lemetsem a felvett műsorokat?

Figyelt kérdés
Döglődik a mediabox-om, viszont van rajta néhány felvétel amire szükségem lenne, az ügyfélszolgálaton kicserélik a mediabox-ot, de nem foglalkoznak másolással. Kiszedtem a HDD-t belőle, de a Windows nem látja a partíciót rajta. Nincs valami másoló program hozzá?
2011. aug. 25. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg digitális formában nem tudod kinyerni belőle, mert speciális médiaformátumban tárolja a box a felvételek, azonban analóg módon lehetséges átvenni a felvételeket, amit aztán be tudsz digizni.

A Scart-csatlakozóra tudsz rakni egy analóg digitalizálót, aminek az USB-s része egy számítógépre csatlakozik, plusz a megfelelő program is aktív, aztán egyszerűen lejátszásra állítod a box-ot, és valósidőben bedigized a filmeket a gépedre.

2011. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na ezért nem kell ilyen. Nem lehet kimenteni, csak kínlódással, akkor meg már megette a fene az egészet.
2011. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
erős másolásvédelem van rajta, nézz utána fórumokon, de én nem láttam, hogy nagyon összejött volna vkinek.
2011. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!