Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik játékot...

Szerintetek melyik játékot vegyem meg ps3ra?

Figyelt kérdés
Sok jót kipróbáltam mint pl. Uncharted 2,God of War 3,Infamous 1,Mortal Kombat és most akarok venni megint valami jót amit nem unok meg hamar és nem csalódok benne.Tudtok pár javaslatot?
2011. aug. 25. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ratchet & Clank Crack in Time:-)
2011. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Need for Speed Shift

Tekken 6

Killzone 2

Duke Nukem Forever

Burnout Paradise


Ha nekem lenne egy PS3-am, ezeket tuti megvenném! ;)

2011. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek a legjobbak, persze nem tetszhet mindegyik mindenkinek:


- Heavy Rain

- Killzone 2-3

- Metal Gear Solid 4 + majd Collection (ezek egyébként a játéktörténelem legnagyobb és legjobb játékai, ha valakinek nem tetszik annak gond van az ízlésével)

- God of War Collection+Origins

- Demon's Soul (ha nem szereted a hihetetlen nehéz játékokat akkor erről mondj le)

- White Knight Chronicles 2 (az 1 rajta van a 2-n, viszont elég rétegjáték, meg nem is valami ismert)

- Resistance 1-2-3

- LittleBigPlanet 1-2

- ICO & Shadow of the Colossus (PS2-ről konvertált)

- Gran Turismo 5

- Motorstorm részek

- Twisted Metal

- Heavenly Sword

- Ratchet & Clank részek

- Sly Collection (PS2-ről konvertált)

- Warhawk/folytatása Starhawk


Pár PSN-en játék (nem feltétlen exkluzív):

- Dead Nation

- Outland

- Limbo


Pár multiplatform játék:

- Fallout 3

- Castlevania (hack'n'slash mint a GoW)

- Red Dead Redemption

- Battlefield részek

- Mass Effect 2-3

- Batman

- Dead Space

- Bioshock részek

- Far Cry 2


Pár multiplatform játék, amik bár nekem nem tetszettek, de azért elég közkedvelt az összes:

- Assassins Creed részek

- GTA IV + kiegészítő

- Cod részek

- NFS részek



Ezek közül ami nem valami rövid pl. a Demon's Soul (még ha könnyű lenne is hosszú lenne, de így hogy a jelenlegi generáció legnehezebb játéka még hosszabb), Fallout 3, White Knight Chronicles 2, ugye ezek RPG-k, azok mindig hosszúak.


Killzone 2-3 nagyon masszív multiplayerrel szintén hosszú, single player meg kb 8-10 óra. Bár platinázni több hétig tart.

Gran Turismo 5, nem gyengén hosszú játék, ha meg platinázni akarod kb 600+ órádba fog kerülni.


Metal Gear Solid részek, bár nem valami hosszú, olyan 15-20 óra egy rész, viszont rengeteg végigjátszás után sem unja meg az ember, még úgy sem, hogy a 4-be trófeák sincsenek.

Far Cry 2 sem egy rövid játék, sokak szerint monoton, ezzel nem veszekszek, sokszor csak utazgatsz, aztán lősz párat, de nekem valamiért mégis megtetszett a játék.

Castlevania is van olyan 20+ órás, és játékipar istene (az MGS széria atyja), Hideo Kojima is beszállt egy kicsit a játék készítésébe.


Mass Effect 2 is RPG (inkább ál-RPG) révén elég hosszúra sikeredett, és ha jól tudom Batman sem épp egy 5 órás cod részre hasonlít.


Heavy Rain-t külön megemlíteném, max 2 végigjátszás alatt megunod, de annyira egyedi, és az első végigjátszás után annyira beleszeret az ember, hogy még ha csak egyszer végigviszed az a 12-13 óra örökre megragad a fejedben.


Ha eszembejut valami még írok, de még vagy 20 perce elkezdtem ezt a hsz-t (igaz közben azért mással is el voltam foglalva)

2011. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Több hsz szerintem nem is kell, kb minden játékot felsoroltam :D

De azért pár amit kihagytam de eszembejutott:

LA Noire: újabb Rockstar játék, bár nagyon buta, és semmit sem lehet benne elrontani, de azért nem olyan rossz.

Oblivion, hosszú játék és az egyik legjobb RPG.

Folyatatása a Skyrim hamarosan itt van.

És a Demon's Soul folytatása is közeleg, Dark Soul néven, az állítólag még hosszabb lesz, de nem tudom a nehézségből visszavettek-e.

Közelgő jóféle FPS a Rage és a Metro új része.

Deus Ex most jött ki, nem lett rossz.

Crysis 2 is sokaknak tetszett.

Hack'n'slash-nek Dante's Inferno, és nemsokára Metal Gear Solid: Rising, kaszabolós ninjával.

Bár az MGS-hez kb semmi köze sem lesz, de a név kötelez, szar nem lehet.

Modnation Racers kicsit lazább játék, multiplayer miatt meg hosszúnak mondható (ja és az LBP is)


Ezek meg réteg játékok (tehát ha az ilyen japán, sokak által "beteg"nek mondott dolgoktól te nem irtózol akkor tetszhet):

- No More Heroes: Heroes Paradise

- Bayonetta

- Yakuza 3-4


Nem hinném, hogy bármilyen játékot is kihagytam volna, annyit felsoroltam

2011. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és ha 1-1 játéknak bővebben utánanéznél, egy tesztet elolvasnál akkor a playstationcommunity.hu-t ajánlom.

Magyar tesztek, hosszúak, tehát sok mindent leírnak, de ha csak a rövid verzió érdekel akkor leírják 1-2 sorban a pro-t kontrát, stb.

2011. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hack'n'slash-nek: darksiders (jövőre a 2)
2011. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!