Ipad2 megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni vagy jobb megvárni az Ipad3-at? mert a 2-be tényleg nincs flash támogatás? és a képernyőjét védi valami, például Gorilla glass? Egyáltalán, hogy kell elképzelni, mint egy gyengébb laptop vagy mint egy nagy telefon? Online játékokat mint például a WOW lelehet rá tölteni? és megy is rajta rendesen?
2011. aug. 27. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Úgy képzeld el mint egy nagy iPod touch, vagy egy nagy iPhone. Csak azok a szoftverek mennek rajta amik iPhone-n is mennének.


iPad3 még sokár jön ki... Flash tényleg nincs, nem nagy kár érte.

2011. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen egyetlen Apple termek ami nincs tulrazva :D
2011. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akkor végül is mit lehet vele csinálni amitől ez olyan hű de szuper lesz? Mert mindenkitől azt hallottam, hogy ez mennyire jó, most ahogy utána néztem nem is jó. Csak az App store-ról letöltött programok mennek rajta, USB nincs rajta, flash nincs rajta, így még netezni se lehet rajta rendesen. Mi az amiért 160e-be kerül?
2011. aug. 27. 15:28
 4/13 anonim ***** válasza:
WoWozol ??? Omg
2011. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem, ezt csak úgy viszonyítás képpen írtam, hogy mire számíthatok, láttam windows7-s oprendszerűeket is, azok esetleg jobbak?
2011. aug. 27. 15:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet vele Magic Mouse-t és Magic Trackpad-t üzemeltetni? gondolom nem.
2011. aug. 27. 17:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Ismétlem, ez egy "nagy iPod touch".


Mitől jó? Ez arra jó, hogy ha hazaérsz melóból akkor nem kell gépet kapcsolnod hanem ezen elolvasgasd a híreket, megnézd a fészbúkot, vagy az erre írt játékokkal játsz.

Esetleg köthetsz rá gitárt és akkor torzítóként funkcionál, megnézhetsz rajta térképeket, elolvashatod az íméljeidet stb.


Tartalomfogyasztásra jó és ennyi. Nekem pl megéri mert ha hazaértek akkor már gyűlölök gépet kapcsolni. Ez főként akkor jó ha úgy tekintesz erre a kütyüre mint egy újságra ami ott van az asztalon és ha éppen "tartalomfogyasztani" támad kedved akkor felkapod megteszed aztán visszarakod.


Amire neked van szükséged az nem ez:)

2011. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát igen én ennyiért sajnálok kiadni 160e-t, amin win7 van az már olyan mint a gép csak nyilván kisebb teljesítményű?
2011. aug. 28. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:
igen az olyan. viszont mivel a wines progik nem kézzel irányításra lettek kitalálva és mivel az aksi sem fog 10 óra videózást és netezést kibírni ezért macerásabb a használatuk. szerintem jobban járnál egy notival.
2011. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
inkább most hagyom, had fejlesszék még ezeket a tablet-eket aztán1-2 év múlva meglátjuk mi lesz.
2011. aug. 28. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!