Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi tv-m van. Pár csatornánál...

Digi tv-m van. Pár csatornánál ezt írja ki kb 1 hete: A csatorna kódolt vagy nem elérhető. Először azt hittem majd helyrejön magától de már egy hete nem. Hogyan állítsam vissza a csatornákat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

ööö...próbálta kikapcsolni és bekapcsolni?

ööö...próbálta hívni a Digi TV hibabejelentő ügyfélszolgálatát?

2011. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet valaki áttett egy kisebb csomagra téged??
2011. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem a Digi a szolgáltatóm, de járj utána, hátha módosították a csomagod. Én UPC-és vagyok, és a számlámon szoktat tájékoztatni a változásokról. Próbálj a honlapjukon keresgélni. Az UPC-nél nem lehet beállítani a csatornákat, mert központi a kiosztás. Nálam is vannak olyan csatornák, melyekre ugyanezt írják.
2011. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsédre rátaláltál egy digis szerelőre:)

Ezt akkor írja ki ha kisebb csomagra módosult a régi abba ugyebár kevesebb csatorna van, így egyes csatornák nem lesznek elérhetőek.

Továbbá díjtartozás miatti korlátozás esetén is ez a szöveg látható mert alapcsatornákra van korlátozva a csomagod.Ha rendezed tartozásod újra láthatók lesznek a csatornák.

2011. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! DE! 3 szobában van tv a lakásban, és csak az egyikbe van ez a probléma, amelyikben a box van, a többiben mind vannak azok a csatornák amik nálam nem.Kb 1 hónapig tökéletesen működött, most meg ez van. Díjtartozásom nincsen az tuti.Nem tudom mi lehet a baj:S
2011. szept. 5. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát ilyet még nem tapasztaltam de hasonlót igen.

Ha a beltéri újratelepítése nem oldja meg a problémát akkor jelentsd be a hibát a 1272-n.Központról rá tudnak nézni mi a hiba és küldenek frissítést is rá.Ha továbbra sem jó akkor felveszik a hibát és kimegy egy szerelő, valószínüleg cserés lesz a beltéri!

2011. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott!A szerelők 30percen belül kiértek:)
2011. szept. 9. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!