Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan tudom hogy egy televízi...

Honnan tudom hogy egy televízió hogyan képes megjeleníteni a teletext adatait, van erre valami szakszó?

Figyelt kérdés
Ha van egy teletextoldal pl 303. oldal, de az több allapból áll akkor vannak TVk amik automatikusan lapoznak és várni kell míg oda lapozz a kívánt aloldalra, de vannak olyan tv-k ahol a jobbra balra gombbal lehet lapozni az allapok között. Szeretném tudni van-e erre valami kifejezés és egy boltban honnan tudom hogy melyik típusba tartozik a tv?
2011. szept. 5. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
teletext-memória?
2011. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában a tévégyártók valamilyen hangzatos névvel illetik a gyors teletextet, pl. HyperText, Megatext stb. Néha csak azt adják meg, hány oldalt képes tárolni, pl. "800 oldalas teletext" A mai modern tévék kivétel nélkül nagyon sok oldalt képesek letárolni.
2011. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!