Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan csináljak egy gyenge...

Hogyan csináljak egy gyenge sokkolót?

Figyelt kérdés

Olcsó anyagokból kéne, nem elkábítani valakit, csak megijeszteni.


Ha valaki tudja hogy csinálhatok, írja le legyen szíves.


!!! Értelmetlen, romboló kommenteket (pl.: minek, vagy hülyeség) !!!


Köszi előre is :)


2011. szept. 5. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Piezós öngyújtó?
2011. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kulcsszavak: nagymenetszámú vasmagos tekercs, elem, nyomógomb.
2011. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokkoló? József városi piac...

Ha valami kultúráltabb és tényleg veszélytelen, akkor pl. innen rendelhetsz pár dollárért:

[link]

2011. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

piezzo öngyújtót szeretem szét, 2-t egyszerre működtettem, de nagyon gyenge, és elég nagy nyomás kell hozzá.


piacon erősebb annál, mint amilyen kéne, és elég messze is van.


DX nemlenne rossz, csak sok idő mire lehozzák, és nemszeretek várni, ezért gondoltam valami sajátot összebarkácsolni :D

2011. szept. 6. 06:43
 5/8 anonim válasza:
Vigyázz! Az áram nem játék !!!
2011. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen testvér, ezt tudom :)
2011. szept. 7. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy erős sokkolóból.
2011. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aztán ha valami baja lesz, mert nem értesz hozzá, elszámítod magad, vagy nem úgy fog működi a cucc, ahogy remélted, akkor bocsánatot kérsz tőle?


Találj ki valami más ijesztgetős módszert, ne ilyen aljas szemétséget. Más egészségével ne játssz, nem tudhatod, hogyan fog fizikailag reagálni a "remek tréfádra", és még az is lehet, hogy simán szívbénulást okozhatsz neki. Akkor mi lesz? Majd rinyálsz, hogy nem így akartad, mi?

2011. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!