Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Settopboxra ráköthető...

Egy Settopboxra ráköthető több TV?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ekkor ugyanez megy mindegyiken, de érdekelne, hogy nem e terhelődik túl?


A kimenetek alapján egyszerre 4 TV is "ráfér" .


2011. szept. 7. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy koaxos elosztó segítségével ráférni rá fér de akkor mindegyiken ugyanazt nézed. Ha settopboxban csatornát választ akkor az összes tv-n más csatornát fogsz látni mivel a kép és a hang abból a kis dobozból jön ki. Túlterhelődni nem fog, egyik haverom műszaki boltban eladó ahol egy ilyen dekóderre több TV is rá van kötve és mindegyiken ugyanazt lehet látni, és mondta ha jó minőségű dekóder van a háznál akkor probléma nem lehet vele.
2011. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem csak simán a kimenetekre van:

SCART: a mellette lévő TV, és 10M RCA kábellel a másikra.

Tudom, hogy ugyanaz lesz, de az nem baj, van már 2 STB, harmadiknak jó ez így.

2011. szept. 7. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2011. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 7. 13:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!