Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps2 lehet házi mozi rendszere...

Ps2 lehet házi mozi rendszere kötni a hangzás miatt ha lehet akkor hogy?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet! A férjem is rákötötte, azt hiszem valami három színű dugó (piros, sárga, fehér?) kell hozzá. De egy műszaki boltban biztosan tudnak Neked segíteni, hogy milyen csatlakozó kell hozzá pontosan.
2009. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. ápr. 21. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Megkérdeztem a férjem: a házimozi rá van kötve a tv-re - tehát ha tv-t nézel, és beállítod aux-ra a házimozit, akkor már a hangfalakból kell hogy szóljon a hang (rca vezetékkel van rákötve - de nem biztos, hogy ez a neve), és a Ps2-t is a tv-re kell kötni. Ha elindítja a játékot, bekapcsolja a házimozit és aux-ra állítja. Máris dübörög a forma1. :-)


Remélem azért tudtam segíteni!

2009. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi pont a forma 1 en játszik a gyerek ezt nagyon eltalaltad köszi szépen?
2009. ápr. 21. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! :-)
2009. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!