ChrisMix kérdése:

Milyet konzolt vegyek?

Figyelt kérdés

Milyen konzolt vegyek/és miért azt??


Xbox360 Slim(250GB)

PlayStation 3 Slim(320GB)

PSP


Melyiket vegyem és miért?


2011. szept. 10. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fontos a hordozhatóság, akkor PSP, ha viszont nem, akkor PS3. Azért PS3, mert arra jobb játékok vannak, mint Xbox 360-ra.
2011. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pspt már ne vegyél sztem, ps vita kb ps3al azonos árban lesz.
2011. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erröl van már egy rakás kérdés, nézz körbe és ha utána sem világos valami, akkor kérdezd meg és megpróbálunk segíteni! :)


Szerintem amúgy: ha sokat utazol PSP, ha nem, PS3!

2011. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
PS3 vagy Wii:-)
2011. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

PS3-ban van blu ray, és ingyenes a multi, viszont az XBL jobb (kényelmesebb, sokkal jobb menü és marketplace), mint a PSN. Az Xbox gép olcsóbb, mint a PS, viszont a multi fizetős. Szerintem kényelmesebb az xbox controllere, de sokak szerint a másiké jobb. Xboxon nagyobb a támogatás.


Leginkább az exkluzív játékok a döntők, nekem pl. jobban bejött a Halo meg a Gears of War, ezért xboxot vettem, de lehet, hogy neked jobban fog tetszeni a God of War, vagy a Killzone, tehát ezekre a játékokra (és még más exkluzívokra) keress rá.


Döntők lehetnek még, hogy Kinect és PS move, ezekről sajnos nem tudok sokat. Kinecthez nem nagyon vannak még "komoly" játékok, nagy hely kell neki, viszont nem kell fogni semmit (sokak szerint viszont éppen ez a rossz benne, és ezért jobb a move).



Mivel 8 milla ilyen kérdés van, rákereshetsz az oldal keresőjében is még ilyenekre.

2011. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!