Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Canon SX130 vagy Fuji S2950 a...

Canon SX130 vagy Fuji S2950 a jobb?

Figyelt kérdés

Canon:

[link]


Fuji:

[link]


2011. szept. 10. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én inkább a Fujit választanám. Sokaktól hallani, hogy csak Fujit ne - bár nem igen értem miért mondják.

A legelső digitális gépem Fuji volt (kis, kompakt), és soha semmi bajom nem volt vele. Meg nem egy Fuji géppel dolgoztam már, azokkal sem volt gondom.

Én is épp készülök majd gépet venni, és egy operatőr ismerősömmel ki is néztünk egyet.

Szintén Fujit, csak az S3200-ast.(Sajnos 60e alatt kell gondolkoznom)


Nézz meg esetleg teszt képeket, videókat mindkét gép teljesítményéről, és az alapján dönts, amelyik neked jobban tetszik.

2011. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már néztem, de kb. ugyanolyan szépek a képek, a fujinál mondanak sokan egy kis zúgást, amikor videózás közben zoomolnak. de 18x-os zoom van a fujiban, a canonban meg 12.. én is hallottam, hogy mondják, hogy jó a fuji, a paraméterei is, de igazából nem annyira.. meg a canon nagyobb márka, meg kisebb is a gép.. de nem tudom melyiket vegyem..
2011. szept. 11. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok...

Pont az edigital oldalán, amiket belinkeltél, ott van olyan, hogy értékelés. Ott vannak mások véleményei, olvasd el azokat is.

Az, hogy a Canon nagyobb márka ma már nem igen számít.


Youtube-on ha megnézed a zoom teszt videókat, minimálisan valóban lehet hallani egy kis zúgást, de pl ha koncerten videózol, akkor már nem is fog hallatszódni, a koncert hangja elnyomja azt a kis zúgást.


De ha megszerkeszted a videót, külön bontod a hangot és a képet, a hangot ki lehet tisztítani, lehet rajta javítani, majd összeilleszteni a képpel, és máris sokkal jobb a minősége. Én is így szoktam.

2011. szept. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már elolvastam azokat, de a fujiról alig írnak valamit.. canonnál meg megtudtam mindent róla
2011. szept. 12. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Higgy nekem, a Canont!
2012. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!