Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tudtok a "Könczöl HI-FI"...

Mit tudtok a "Könczöl HI-FI" nevű audio eszköz gyártóról?

Figyelt kérdés
Nekem van tőle 2 nagy, jó állapotú hangfalam és szeretnék egykét dolgot is megtudni róluk, de a neten egyszerűen semmit nem találok, egyszer láttam valahol egy utalást cégre és ennyi. Gondolom már nem gyártanak semmit, de valami írásos dolog csak fent maradt róluk. Vagy ennyire kisiparban nyomták? Mit tudtok róla?
2011. szept. 14. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. hány évesek a hangfalaid kb? nagyon kisipar lehetett, mert a google sem dob ki rájuk semmit
2011. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom hány évesek, 2 éve vannak nálam, előtte tesómék használták az albérletükbe 2 évig előtte meg egy rokoné volt, de neki családja lett és nem kellett neki és jutányos áron egy Pioneer A-339 erősítővel, egy Pioneer PD-102 CD lejátszóvel meg egy Aiwa AD-F450 kazetta deckkel asszem 20-25ezerért megszámította nekik kb 6-7 éve, de tesóm szerint így együtt akár 100 körül is érhetnek. Nem mintha eladnám őket bármennyiért is, de részben ezért is érdekelne pár információ róluk és fel nem fogom, hogy miért nem találni róluk semmit
2011. szept. 14. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt találtam:


[link]


a tiéd is ilyen?

2011. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
így van, msot neki álltam keresni én is, legutóbb tizede ennyi infot nem találtam róla, de máshol találtam nagyobb képeket és ez alapján kiderült, hogy az enyém is Könczöl ali csak az enyém iylen sötét bordó bútorlapból van és van iylen levehető, szintén bútorlap vázú védő háló vagy mi az elején. Most hogy neki álltama keresésnek egész jókat írnak róla, meg hogy szépen szól amire én is rájöttem de még mindig nem tudom sajna hogy ki gyártotta meg mettől meddig vagy valami. azért köszi az érdeklődést, ha tudsz valamit írj
2011. szept. 14. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem ki a fórumokból, hogy magàn ember készítette kisvállalkozásban, tőle lehetett venni, a 2000-res évek elején még lehetett kapni, 67000ft volt 1 pár
2011. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen. megpróbálok rámenni a dologra, most már az sem biztos, hogy nem veszek még egy párat belőle
2011. szept. 14. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!