Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DVD-lejátszó usb-csatlakozóval...

DVD-lejátszó usb-csatlakozóval is rendelkezik, ez mire jó? Pendrive-ról is tudok filmet lejátszani?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam, de úgy csak hang van, kép nincs. Mi lehet az oka?
2011. szept. 15. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Elvileg igen, le lehet onnan is játszani a filmet, de nem tom hogy neked, miért nem tudja.
2011. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Azért mert minden készüléket kínában gányolnak össze, a márka, mint fogalom gyakorlatilag értelmetlen, üres.

Lehet, hogy a pendrive-ra azért föl tudod venni?

Ha nem akkor használj egy másik dvd lejátszó progit, és egy másik íróalkalmazást.

És a pend.-ot formattáld ha új, és töredezettségellenőrzést is csinálj rajta. Már ha rajta van a film. Ha más, nem .wma, divx, .wmv, .jpeg...stb, videokiterjesztés mellett más, pl. txt, dat, stb fájlok is vannak rajta, azokat nem ismeri föl, és nem játszik le.

azért is lehet rajta usb port, hogy külső dvd olvasónak használja, akinek nincs a gépében ilyen, pl netbookok.

2011. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Félre ne érts; Formattálás, üres, (új) pendrive, bizt. kedvéért

Töredezetts.menesítés, ha már van film rajta.

Lemondás, a lejátszásról, ha más adatok is vannak mellette, amit nem dvd iróval toltál rá.

2011. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

Lejátszik filmeket, de hogy milyeneket, azt csak a használatiból tudod meg, vagy próbálgatással. Többnyire divx, xvid kódolású avi filmeket tudnak, de az sem biztos.


/a 2. és 3. választ hagyd figyelmen kívül/

2011. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Na már miért hagyja figyelmen kívül okostojás.

Ahhoz képest," hogy próbálkozz, de az se biztos, meg bizony-bizony-(olvasd csak el a "leveledet")"", én elég sok lehetőséget mondtam neki, amiből konkrétan az egyik nekem működött- hasonló gondnál.

Ha sík hülye vagy valamihez miért folysz bele?

2011. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

DVD lejátszó usb csatlakozóval. Ez csak egy asztali lejátszó lehet. Valami ilyesmi:

[link]

Ehhez hogyan használjon másik lejátszó programot. Nem is értem mire gondoltál. Lehet azért mert hülye vagyok hozzá. De legalább nem vagyok bunkó, az is valami.

2011. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Elolvastam azért amit írtál újra. Most is egy érthetetlen katyvasznak látom. Aki járatlan a témában, esetleg elkezd agyalni rajta, hátha van valami értelme,de nincs. Ezért írtam, hogy ne töltse vele az idejét feleslegesen.
2011. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Amit pedig írtam, azt továbbra is fenntartom. Ezek a "divxes" lejátszók többnyire divx,xvid kódolású avikat játszanak le, de sok olyan akad közöttük, amit a nem megfelelően beállított konvertálás miatt nem fog lejátszani.
2011. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg mit téped magad. A kérdező semmit nem reagált a kérdés feltevése óta. Tökmindegy miket írogattunk ide.....
2011. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nem kaptam használható választ, ezért nem tudok mit reagálni. A konkrét problémára egy szót sem vesztegettetek: hang van, de kép nincs. Lehet, hogy a formátummal van a baj, vagy be kell állítani valamit a lejátszón?
2011. szept. 21. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!