Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb fülhallgató...

Melyik a legjobb fülhallgató aminek a basszus minősége elég jó?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy olyan fülhallgatóra ami minőségi és nem átverés az ára. A legfontosabb amit szeretek az a MÉLY hangzás és a BASSZUS. De semmiképp sem fejhallgató mert a telefonom azokat nem bírja el. A boltokban eddig nem találtam ami tudna olyan basszust nyújtani mint a SAMSUNG S5 mp4 fülhallgatója. Csak sajnos ez (úgy tudom) boltban nem kapható. Szükségem lenne pár tanácsra, hogy mit érdemes venni.
2011. szept. 16. 23:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Sennheiser az ajánlott márka, azon belül is a CX300-II.

Persze nem ez a legjobb, mivel 10x ennyi pénzért is van még Sennheiser, de elfogadható árban (itthon 8-9k) ez a legjobb.

Basszusa is beszarás olyan jó

2011. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

elfelejtettem leírni, hogy a fülbedugós nem az én kedvencem

könnyen meg lehet am szokni? vagy ha kicsit más a fülem kiesik?

2011. szept. 16. 23:57
 3/22 anonim ***** válasza:
csak az agybadugósnak van normális basszusa...amúgy ahogy az első írta, a CX 300II tökéletes.
2011. szept. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
én könnyen megszoktam. először nekem is furcsa volt, de pár óra után már fasza volt. azért adnak hozzá többféle méretű gumit, hogy mindenkinek menjen a fülméretéhez. és sokkal nehezebben esik ki, mint a standard
2011. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

de a samsung s5 fülesét próbáltátok már? mert az azért nem semmi, tehát ez így megnehezíti a dolgom

és meddig bírja a sennheiser? mert a samsungé 1év

tehát ha vki olyan mondaná aki próbálta mind a 2-t az döntő válasz lenne :)

2011. szept. 17. 00:06
 6/22 anonim ***** válasza:

ha kipróbálod a sennheisert, akkor lósz@rnak fogod tartani hozzá képest az S5 basszusát.


mi az, hogy meddig bírja a Sennheiser? 2 év gari van az összesre. az enyém 1 éve van meg és teljesen tökéletes, pedig sokat használom és hurcolászom mindenhova

2011. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

szia

multkorába vettem egy samsung corby TXT -t

és adtak hozzá gumis végű fülest

DE AZ KU*VA jól szólt

gyárilag nekem fehér volt amit most be linkelek az fekete


[link]


de ugyan az és 3.5 jackes

a telenor boltban megkapod 3490Ft-ért

ez nem vakítás h. ennyiért biztos csak ijen szar lessz gondolná valaki, DE NEM ,NAGY MÉLY/BASS KIEMELÉS ojan jó benne h. csak le esik az állad.

amikor én elsőre ki próbáltam vagy ha nem 5 percig tátva maradtt a szám ekkor semeddig :))))


én most rá akarlak beszélni nagyon jó.HIDD EL :D

2011. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
akkor lehet h egy próbát megér :)
2011. szept. 17. 00:11
 9/22 A kérdező kommentje:
hát ha samsungba veszek az tuti h akkor az s5 ös fülesét mert samsung füleseket volt alkalmam kipróbálni, és azért a samsung s5 mégis csak zenekirály
2011. szept. 17. 00:14
 10/22 anonim ***** válasza:

előző vok.

bizony nagyon jó és nem fog ki esni a füledből nekem nagyon Tapadtt ha lehet így mondani :)))))))))))))))

és meg lehet szokni ijen után, biztos nem fog kelleni hagyományos !

2011. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!