Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tábla pc-én ugyanúgy lehet...

Tábla pc-én ugyanúgy lehet játszani mint a számítógépen?

Figyelt kérdés
Need for speed-el vagy épp a starlapon,és ha igen hogyan?
2011. szept. 17. 15:03
 1/3 anonim válasza:
nos ez függ a tábla pc operációs rendeszerétöl is de számitógépes játékot sztem nem képes elinditani de ha androidos akkor a need for speedot letudod rá tölteni az androidos változatát de ha ipad akkor pedig az ipad változatát de ipadot nem éri meg venni mert annyiért már kapsz 1 ps3 at szval számitógépes játékot nem hiszem h lejátszik
2011. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan tablet amin win7 megy, ez ugyan azt tudja mint a rendes gép, megnézed a gépigényeket, és ha jó akkor valószínűleg menni fog rajta, csak hát itt jön az a gond, hogy nincs billentyűzet. Szóval ezek a tablet-tek nem játékra vannak.
2011. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tabletten önmagába borzalmas a játék Win7-en. Viszont vannak már olyan tablettek amik félig tablettek félig netbookok. Ilyen pl.: Acer Iconia Tab w500. Ez úgy néz ki mint egy netbook, de ha akarod le tudod venni a képernyőjét és használhatod tablettként is. Képes vin ni az újabb játékokat is (Dirt3, Cod:Mw2, Portal2, Need for Speed :Shift).
2011. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!