Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan működik a műholdas TV?

Hogyan működik a műholdas TV?

Figyelt kérdés
Szeretnék információt kapni arról, hogy lehetséges-e előfizetés nélkül parabola antennával magyar csatornákat fogni? Nem szeretnék semmilyen szerződést, csak egy vevő-t vásárolnék mindenféle plusz díj nélkül.
2011. szept. 18. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
a hotbird-ön a dunaTV-t tudod fogni, az astra 1-en az mtv2-t. többet nem találtam free to air műholdvevővel.
2011. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, milyen vevőt érdemes vásárolni ezekhez a műholdakhoz?
2011. szept. 18. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Bemész az üzletbe és segítenek kiválasztani.


Ha olyan helyen laksz, egy sima antenna és egy DVB-T tuner jobb megoldás.


[link]

2011. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszadónak ne higgyél! A Hot Bird-ön már régóta nincs Duna TV, az Astrán sosem volt M2!


Jelenleg mindkét adó az Eurobird 9A műholdon van 9 fok keleten.

Ugyaninnen 2011. dec. 31-ig ingyen fogható 3 magyar zenetévé: MusicPlus, Best of Music és Rock TV. Ezekhez azonban HD-s beltéri szükséges.

2011. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Előbb kifelejtettem: A Duna 2 is az Eurobird-ön van a Duna és az M2 mellett.

Ha HD beltérit veszel a Dunát és az M2-t HD-ban is nézheted.


Ahogy fentebb írták, olcsóbb megoldás lehet egy DVB-T vevő, ha elég neked 6 magyar csatorna.

2011. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!