Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Flashelték az xboxom, aztmondt...

Flashelték az xboxom, aztmondták, hogy 2011 március-április után kiadottak közül óvatosan válasszak mert nem minden játékot futtat el az újabb védelmek miatt. Szerintetek hány hónapra visszamenőleg találhatóak játékok amiket már nem tudna elfuttatni?

Figyelt kérdés
elvileg a legfrissebb verziót rakták bele,de nem akarok aknakeresőzni meg izgulni,hogy menni fog-e ,vagy nem...
2011. szept. 18. 21:04
 1/6 anonim válasza:
nekem 2009-es volt,és a tekken 6-ot,az új assassin creedet már nem vitte,(szóval szerintem az az utániakat nem viszi a gép)újra kellett volna flashelni,bár páran azt mondták,hogy meg lehet úgy is írni,hogy lejátssza de ez aztán nem derült ki mert eladtam
2011. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nekem úgy volt,hogy a 2010 márciusi flash-el nem bírtam a 2009 novemberi assassins creed 2-t elfuttatni.ÉS nem értettem miéért,de a darksiderst meg a bad company 2-t se.Ezeket még értem mert 2010 január-márciusiak szal nagyon frissek.De hogy a 2009 novemberi assassins creedet nem játszotta le az döbbenet...
2011. szept. 18. 21:22
 3/6 anonim válasza:
mikor flashelték? kicserélték az olvasót? a legújabb flash jelenleg minden játékot futtat, ami augusztusig jelent meg. A szeptemberben megjelenő játékok nagy része már új lemezformátumot használ, ezeket csak jtagos xboxon lehet futtatni. Ha cserélt a meghajtó, akkor elvileg 6 db játékot nem visz, azokat, amelyek ap2.5-ös védelemmel vannak ellátva (név szerint: fable3, assasin creed: brotherhood, NFS: hot pursuit, Halo Reach, Cod: black ops, Cod mw2) Ezeket cserélt meghajtó esetén eredeti lemezzel sem képes futtatni. Ha legújabb a flash valóban, és nem cserélt a meghajtó, akkor minden menni fog, kivétel ugye a szeptemberi játékok, de erre is majd érkezik megoldás idővel.
2011. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most flashelték tegnap,fogalmam nincs,hogy kicserélték-e,de az ap 2.5-öt megkérdeztem aztmondták,hogy azzal nem lesz gond.
2011. szept. 18. 21:29
 5/6 anonim válasza:
hát a legújabb az arra lett kitalálva, hogy minden menjen, szóval nem nagyon értem, hogy mire gondoltak legújabb védelem kapcsán, ugyanis nagy védelem nem volt ap2.5 óta. Az új lemezformátum most más kérdés, ezzel van egy kis gond jelenleg, de várunk türelmesen, egyszer úgyis lesz megoldás. az viszont nem március,április, szóval bátran válogass a játékok közül. eredetiben viszi a szeptemberi játékokat is a legújabb flash, csak a másoltakat nem.
2011. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eredetiben nem fogok válogatni mert a gép felének az árába kerülnek.Nem feltétlen védelemre gondolok,hanem arra,hogy elavul a flash mert már más módszerrel készítik el a játékokat vagy ilyesmi.Köszi válaszod!
2011. szept. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!